newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_specialoffers

Uczta kibiców!

Przygotuj się z nami na piłkarskie emocje! Skorzystaj z MISTRZOWSKIEJ OFERTY – dwa zestawy w najlepszych cenach na prawdziwą UCZTĘ KIBICÓW! ZESTAW KIBICA: Duża pizza* + 1 litr Pepsi + […]

More Array

Letnia wyprzedaż -50%!

Ruszyła letnia wyprzedaż w Księgarni Mole Mole. Odwiedź nas i podaruj sobie książkę na letni wypoczynek. Obniżyliśmy ceny do -50%!

More Array

Wyprzedaż -50%!

Poprzednie promocje to za mało? Od 19 czerwca w 5.10.15. całą kolekcję wiosna-lato 2018 kupicie taniej o 50%. Nasi klubowicze mogą liczyć na dodatkowe 10% rabatu. Jest w czym wybierać!

More Array

Wyprzedaż do -70%!

Ruszyła sezonowa wyprzedaż w salonie Lancerto. Rabat do – 70% na wybrany asortyment. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami. Sprawdź na www.lancerto.com

More Array

Beauty sale!

Tej okazji nie możesz przegapić! Rozpoczynamy BEAUTY SALE w perfumerii Douglas – kup swoje ulubione kosmetyki, najlepszych światowych marek aż do -50% TANIEJ! Oferta ważna do 15 lipca. Zapraszamy do […]

More Array

Sale!

WYPRZEDAŻ W TALLY WEiJL * OFERTA NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI

More Array

Rabaty do -70%!

Wyprzedaż kolekcji Wiosna/Lato18 – Rabaty nawet do -70%. O szczegóły akcji i regulamin pytaj w sklepie.

More Array

Pierwszy dzień lata!

Świętuj pierwszy dzień lata z drogerią Endorphine. 21-22 czerwca -50% na wszystkie kosmetyki marki BIELENDA. Serdecznie zapraszamy

More Array

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-133), przy Aleja Jana Pawła II 22 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Enter your phone number to receive special offers
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MALE
  • FEMALE
WHAT DOES ME INTEREST
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
I accept the Terms of Service.