newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_specialoffers

Everyday z serii Mix & Match

triumph_18.04_6

Swoboda i wyjątkowy styl to znaki rozpoznawcze kolekcji bielizny domowej Everyday z serii Mix & Match od Triumph! Łącz wybrane modele z kwiatowym motywem i poczuj wiosnę całą sobą!

More Array

Odkryj lekkie i przewiewne tkaniny!

Odkryj lekkie i przewiewne tkaniny kolekcji Body Make-Up, Magic Wire Lite i Amourette 300 w Triumph. Biustonosze w delikatnych pastelowych kolorach, to subtelne dopełnienie każdej stylizacji!

More Array

Kolekcja t-shirt’ów!

Właśnie wystartowała limitowana kolekcja t-shirt’ów LANCERTO autorstwa grafika i malarza Marcina Kowalika. Kolekcja obejmuje 6 koszulek z obrazami z cyklu malarskiego „Nieznane królestwo”, inspirowanego płótnami Galerii Malarstwa Europejskiego w Muzeum […]

More Array

Soundbox – Walizka Cristiano Ronaldo

Wielokrotnie nagradzana walizka Soudbox jest mocna, wytrzymała i lekka. Żywe, przyciągające wzrok wzornictwo, tworzy zainteresowanie podczas podróżowania. Poszerzenie walizki, daje dodatkowe miejsce na bezpieczne spakowanie swoich rzeczy. Zamek TSA, 4 […]

More Array

Dni pełne koloru w W.KRUK

Skorzystaj z wiosennej promocji pełnej koloru w W.KRUK. W dniach 12-17 kwietnia zapraszamy do salonów i na wkruk.pl, gdzie znajdziecie rabat 15% na biżuterię z kolorowymi kamieniami i akcesoria W.KRUK*. […]

More Array

Akademia Formy

Czas na dobrą formę. Czas na ruch na świeżym powietrzu, zajęcie ruchowe, więcej sportu ☺ Znajdź w sobie wiosenną motywację i ruszaj! Dzięki naszej ofercie AKADEMIA FORMY znajdziesz całą grupę […]

More Array

Newsletter

Enter your phone number to receive special offers
  • MALE
  • FEMALE
WHAT DOES ME INTEREST
I accept the Terms of Service.

I hereby consent to my personal data being processed by Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością with its registered office in Warsaw (Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warsaw) for the purpose of receiving a newsletter from Galeria Katowicka.

I was informed that the data is to be provided on a voluntary basis but that it must be provided in order to receive the newsletter from Galeria Katowicka. I was also informed of my access to review my personal data, to amend, update and correct this data, as well as to demand that the processing of this data be discontinued.

I hereby consent to my personal data being processed by Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością with its registered office in Warsaw (Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warsaw) for marketing purposes, and in particular to marketing content and trade information being sent to the email address and phone number provided by me.

I was informed that the data is to be provided on a voluntary basis. I was also informed of my rights to access my personal data, to amend, update and correct this data, as well as to demand that the processing of this data be discontinued.