newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_news_v2

Dotknij mody! Zapraszamy na Katowice Fashion Week w zupełnie nowej odsłonie

Trzy sceny, darmowe porady stylistek w sklepach, promocje do -70%, ponad 20 pokazów wśród klientów na pasażach dwóch pięter galerii, elektryzująca muzyka tworzona na żywo przez Doministry oraz transmisja dźwięku i obrazu w całym obiekcie. To tylko skrót tego, co czeka na mieszkańców Katowic i regionu podczas Katowice Fashion Week w naszej Galerii w dniach 13 i 14 października!

Po raz pierwszy Katowice Fashion Week wystartuje w zupełnie nowej formule – moda będzie dosłownie na wyciągnięcie ręki. W piątek i sobotę, 13 i 14 października, w naszym Centrum zobaczymy kolekcje najróżniejszych marek, które tym razem prezentowane będą nie na wielkim wybiegu, lecz … dosłownie pośród odwiedzających. Pokazy rozpoczynać się będą na poziomie +1, skąd modele i modelki przejdą na parter Galerii, w okolice scen, na których utworzą żywą ekspozycję.  Każdy chętny będzie mógł więc z bliska przyjrzeć się danej stylizacji, dostrzec detale i dodatki. Nie zabraknie również wielu porad i modowych trików, które przydadzą się każdemu przy komponowaniu garderoby. Dodatkowo, przez dwa dni wydarzenia, w wybranych sklepach naszej Galerii cztery personal shopperki i stylistki zupełnie za darmo doradzą, jak ubrać się, by czuć się dobrze, modnie i zgrabnie. Imprezę poprowadzi dziennikarz i prezenter TVN, Mateusz Hładki, specjalizujący się w tematach modowych.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną kolekcje wieczorowe, biznesowe, casual czy sportowe – mody damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Specjalną atmosferę święta mody podkreśli tworzona na żywo – i zupełnie od podstaw – muzyka w wykonaniu Doministry, performera, multi-instrumentalisty i eksperymentatora, transmitowana w całym obiekcie. Ponadto przekaz  ze studia, scen i pokazów na pasażach będzie można oglądać na żywo na 30 ekranach w całej Galerii. Wszystko po to, żeby każdy odwiedzający naszą Galerię miał zapewniony pełny kontakt z modą i 100% uczestnictwo w wydarzeniu bez odciągania od zakupów. A będą one tego dnia wyjątkowo opłacalne – ponad 100 sklepów naszej Galerii przygotowało specjalne promocje i rabaty od -20 do -70%. To niepowtarzalna okazja, by w atrakcyjnych cenach nabyć najnowsze kolekcje, które zobaczymy w trakcie pokazów. Te promocje obowiązują tylko w Galerii Katowickiej i tylko podczas Katowice Fashion Week.

KLIKNIJ, ABY SPRAWDZIĆ PROMOCJE I HARMONOGRAM!

Zapraszamy!

GK_KATOWICE_FASHION_WEEK_pazdziernik_2017

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-133), przy Aleja Jana Pawła II 22 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Enter your phone number to receive special offers
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MALE
  • FEMALE
WHAT DOES ME INTEREST
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
I accept the Terms of Service.