Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_news_v2

Dotknij mody! Zapraszamy na Katowice Fashion Week w zupełnie nowej odsłonie

Trzy sceny, darmowe porady stylistek w sklepach, promocje do -70%, ponad 20 pokazów wśród klientów na pasażach dwóch pięter galerii, elektryzująca muzyka tworzona na żywo przez Doministry oraz transmisja dźwięku i obrazu w całym obiekcie. To tylko skrót tego, co czeka na mieszkańców Katowic i regionu podczas Katowice Fashion Week w naszej Galerii w dniach 13 i 14 października!

Po raz pierwszy Katowice Fashion Week wystartuje w zupełnie nowej formule – moda będzie dosłownie na wyciągnięcie ręki. W piątek i sobotę, 13 i 14 października, w naszym Centrum zobaczymy kolekcje najróżniejszych marek, które tym razem prezentowane będą nie na wielkim wybiegu, lecz … dosłownie pośród odwiedzających. Pokazy rozpoczynać się będą na poziomie +1, skąd modele i modelki przejdą na parter Galerii, w okolice scen, na których utworzą żywą ekspozycję.  Każdy chętny będzie mógł więc z bliska przyjrzeć się danej stylizacji, dostrzec detale i dodatki. Nie zabraknie również wielu porad i modowych trików, które przydadzą się każdemu przy komponowaniu garderoby. Dodatkowo, przez dwa dni wydarzenia, w wybranych sklepach naszej Galerii cztery personal shopperki i stylistki zupełnie za darmo doradzą, jak ubrać się, by czuć się dobrze, modnie i zgrabnie. Imprezę poprowadzi dziennikarz i prezenter TVN, Mateusz Hładki, specjalizujący się w tematach modowych.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną kolekcje wieczorowe, biznesowe, casual czy sportowe – mody damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Specjalną atmosferę święta mody podkreśli tworzona na żywo – i zupełnie od podstaw – muzyka w wykonaniu Doministry, performera, multi-instrumentalisty i eksperymentatora, transmitowana w całym obiekcie. Ponadto przekaz  ze studia, scen i pokazów na pasażach będzie można oglądać na żywo na 30 ekranach w całej Galerii. Wszystko po to, żeby każdy odwiedzający naszą Galerię miał zapewniony pełny kontakt z modą i 100% uczestnictwo w wydarzeniu bez odciągania od zakupów. A będą one tego dnia wyjątkowo opłacalne – ponad 100 sklepów naszej Galerii przygotowało specjalne promocje i rabaty od -20 do -70%. To niepowtarzalna okazja, by w atrakcyjnych cenach nabyć najnowsze kolekcje, które zobaczymy w trakcie pokazów. Te promocje obowiązują tylko w Galerii Katowickiej i tylko podczas Katowice Fashion Week.

KLIKNIJ, ABY SPRAWDZIĆ PROMOCJE I HARMONOGRAM!

Zapraszamy!

GK_KATOWICE_FASHION_WEEK_pazdziernik_2017

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.