newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_news_v2

Dotknij mody! Zapraszamy na Katowice Fashion Week w zupełnie nowej odsłonie

Trzy sceny, darmowe porady stylistek w sklepach, promocje do -70%, ponad 20 pokazów wśród klientów na pasażach dwóch pięter galerii, elektryzująca muzyka tworzona na żywo przez Doministry oraz transmisja dźwięku i obrazu w całym obiekcie. To tylko skrót tego, co czeka na mieszkańców Katowic i regionu podczas Katowice Fashion Week w naszej Galerii w dniach 13 i 14 października!

Po raz pierwszy Katowice Fashion Week wystartuje w zupełnie nowej formule – moda będzie dosłownie na wyciągnięcie ręki. W piątek i sobotę, 13 i 14 października, w naszym Centrum zobaczymy kolekcje najróżniejszych marek, które tym razem prezentowane będą nie na wielkim wybiegu, lecz … dosłownie pośród odwiedzających. Pokazy rozpoczynać się będą na poziomie +1, skąd modele i modelki przejdą na parter Galerii, w okolice scen, na których utworzą żywą ekspozycję.  Każdy chętny będzie mógł więc z bliska przyjrzeć się danej stylizacji, dostrzec detale i dodatki. Nie zabraknie również wielu porad i modowych trików, które przydadzą się każdemu przy komponowaniu garderoby. Dodatkowo, przez dwa dni wydarzenia, w wybranych sklepach naszej Galerii cztery personal shopperki i stylistki zupełnie za darmo doradzą, jak ubrać się, by czuć się dobrze, modnie i zgrabnie. Imprezę poprowadzi dziennikarz i prezenter TVN, Mateusz Hładki, specjalizujący się w tematach modowych.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną kolekcje wieczorowe, biznesowe, casual czy sportowe – mody damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Specjalną atmosferę święta mody podkreśli tworzona na żywo – i zupełnie od podstaw – muzyka w wykonaniu Doministry, performera, multi-instrumentalisty i eksperymentatora, transmitowana w całym obiekcie. Ponadto przekaz  ze studia, scen i pokazów na pasażach będzie można oglądać na żywo na 30 ekranach w całej Galerii. Wszystko po to, żeby każdy odwiedzający naszą Galerię miał zapewniony pełny kontakt z modą i 100% uczestnictwo w wydarzeniu bez odciągania od zakupów. A będą one tego dnia wyjątkowo opłacalne – ponad 100 sklepów naszej Galerii przygotowało specjalne promocje i rabaty od -20 do -70%. To niepowtarzalna okazja, by w atrakcyjnych cenach nabyć najnowsze kolekcje, które zobaczymy w trakcie pokazów. Te promocje obowiązują tylko w Galerii Katowickiej i tylko podczas Katowice Fashion Week.

KLIKNIJ, ABY SPRAWDZIĆ PROMOCJE I HARMONOGRAM!

Zapraszamy!

GK_KATOWICE_FASHION_WEEK_pazdziernik_2017

Newsletter

Enter your phone number to receive special offers
  • MALE
  • FEMALE
WHAT DOES ME INTEREST
I accept the Terms of Service.

I hereby consent to my personal data being processed by Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością with its registered office in Warsaw (Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warsaw) for the purpose of receiving a newsletter from Galeria Katowicka.

I was informed that the data is to be provided on a voluntary basis but that it must be provided in order to receive the newsletter from Galeria Katowicka. I was also informed of my access to review my personal data, to amend, update and correct this data, as well as to demand that the processing of this data be discontinued.

I hereby consent to my personal data being processed by Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością with its registered office in Warsaw (Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warsaw) for marketing purposes, and in particular to marketing content and trade information being sent to the email address and phone number provided by me.

I was informed that the data is to be provided on a voluntary basis. I was also informed of my rights to access my personal data, to amend, update and correct this data, as well as to demand that the processing of this data be discontinued.