newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_miejsce_do_pracy

Galeria Katowicka_PracowniaKreatywna (1)Nie lubisz swojego biura? Jesteś freelancerem? Szukasz powierzchni i nowego miejsca do pracy? W Galerii Katowickiej znajdziesz nowoczesną przestrzeń do coworkingu. Całkowicie za darmo!

Coworking, czyli z angielskiego „wspólna praca” to pojęcie, które w Polsce dopiero zyskuje popularność. Zerowe koszty, inspirujące otoczenie czy możliwość poznania nowych partnerów biznesowych to główne atuty tego modelu pracy. Jego dobrodziejstwa doceniają coraz częściej freelancerzy i mikroprzedsiębiorcy.

Na drugim piętrze Galerii Katowickiej, z widokiem na dworcowe kielichy, przygotowaliśmy ogólnodostępną strefę idealną właśnie do tego modelu pracy. W komfortowych warunkach pracować może tam nawet kilkanaście osób. Wygodę i wysoki standard zapewniają ustawione tam biurka i krzesła. Zadbaliśmy także o właściwe oświetlenie. Siadasz i pracujesz kiedy chcesz, bez żadnych opłat i rezerwacji miejsc.

Niedaleko strefy coworkingu znajduje się strefa restauracyjna z szeroką ofertą gastronomiczną i dobrym jedzeniem. Galeria Katowice oferuje Ci nie tylko wolny czas, ale także czas pracy.

Więcej o coworkingu w Polsce znajdziesz na stronie www.polskicoworking.pl/.

co-working Twoje miejsce do pracyco-working Twoje miejsce do pracyco-working Twoje miejsce do pracyco-working Twoje miejsce do pracy

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.