newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

13-24 grudnia – ODBIERZ PREZENT

Pakowanie prezentów to coś, na co nie starcza już pomysłów, czasu i siły? Mamy rozwiązanie – zapraszamy do konkursu!
Wystarczy zrobić zakupy w sklepach Galerii Katowickiej za min. 100 zł (max 2 paragony) i odebrać świąteczne upominki w Punkcie Odbioru Nagród na poziomie -1 (obok sklepów Deichmann i CCC). Do wygrania aż 1000 zestawów świątecznych toreb do pakowania prezentów oraz zaproszeń na kawę Tchibo!
Konkurs trwa do 24 grudnia lub wyczerpania zapasów.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny tutaj

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.