newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Zostań twarzą Reporter Young – Casting w Galerii Katowickiej!

Uwaga! Reporter Young szuka nowych twarzy! To już 1 kwietnia! Zapraszamy na casting – na wszystkie chętne dzieciaki i nastolatków, w wieku od 7 do 16 lat, czekamy od 10.00 do 20.00 na parterze Galerii Katowickiej (plac między P&C a RTVEuroAGD). Lubisz pozować przed obiektywem, a ze stresem radzisz sobie doskonale? A może Twoje dziecko jest gwiazdą rodzinnych spotkań i uwielbia być w centrum uwagi? Czekamy na wszystkich! Na castingu wystarczy pojawić się wraz z rodzicem lub opiekunem, który wyrazi pisemną zgodę na uczestnictwo w akcji. Potem –  chwila na zapozowanie i….  Trzymamy kciuki za sukces! Zapraszamy!

reporter_young_baner_slider

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.