newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Złap Zająca w Galerii Katowickiej

GK_Zlap_Zajaca_grafika_pion_1964x2500Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych mamy dla Was fantastyczną zabawę, a w niej codziennie do zdobycia karty podarunkowe o wartości 200zł każda oraz bilety do kina!

Co trzeba zrobić? Wystarczy w terminie 8-15 kwietnia wziąć udział w grze i… złapać 4 zające, które każdego dnia ukrywać się będą w innym miejscu naszego Centrum. Trzeba znaleźć je wszystkie i zeskanować za pomocą aplikacji mobilnej umieszczone na nich QR kody. Warunkiem ukończenia gry jest zarejestrowanie paragonu z zakupów z danego dnia na min. 50zł i… gotowe! Na 10 najszybszych osób, codziennie czekają karty podarunkowe o wartości 200zł, a na wszystkich, którzy ukończyli zabawę – bilet do Multikina. Karty i bilety można odbierać w punktach obsługi programu lojalnościowego. Zapraszamy – odwiedź Galerię Katowicką i baw się razem z nami!

Pobierz aplikację Galerii Katowickiej z Google Play lub App Store, dokonaj pełnej rejestracji i wejdź do gry! Regulamin akcji dostępny TU oraz w aplikacji. Więcej szczegółów TUTAJ!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.