newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Złap Zająca w Galerii Katowickiej

GK_Zlap_Zajaca_grafika_pion_1964x2500Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych mamy dla Was fantastyczną zabawę, a w niej codziennie do zdobycia karty podarunkowe o wartości 200zł każda oraz bilety do kina!

Co trzeba zrobić? Wystarczy w terminie 8-15 kwietnia wziąć udział w grze i… złapać 4 zające, które każdego dnia ukrywać się będą w innym miejscu naszego Centrum. Trzeba znaleźć je wszystkie i zeskanować za pomocą aplikacji mobilnej umieszczone na nich QR kody. Warunkiem ukończenia gry jest zarejestrowanie paragonu z zakupów z danego dnia na min. 50zł i… gotowe! Na 10 najszybszych osób, codziennie czekają karty podarunkowe o wartości 200zł, a na wszystkich, którzy ukończyli zabawę – bilet do Multikina. Karty i bilety można odbierać w punktach obsługi programu lojalnościowego. Zapraszamy – odwiedź Galerię Katowicką i baw się razem z nami!

Pobierz aplikację Galerii Katowickiej z Google Play lub App Store, dokonaj pełnej rejestracji i wejdź do gry! Regulamin akcji dostępny TU oraz w aplikacji. Więcej szczegółów TUTAJ!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.