newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Zbadaj swój rower na lato!

Już od 23 czerwca salon 4Faces prowadzi akcję rabatową. Goście, parkujący na specjalnym parkingu Galerii Katowickiej dla rowerów, otrzymają rabat w wysokości 10% na zakupy w sklepie 4Faces. Rabat I LOVE MY BIKE zostanie zawieszony na opasce odblaskowej na każdym pozostawionym rowerze. Zachęcamy do wykorzystania zniżki w sklepie, a opaską można zwiększyć swoją widoczność podczas jazdy. Na początek czeka na Was 1000 opasek, a akcja potrwa do końca lata.

W sobotę 15 lipca zapraszamy wszystkie amatorki jazdy na rowerze na bezpłatne szkolenie rowerowo-techniczno-serwisowe pod patronatem Kellys Bicycles. W szkoleniu mogą wziąć udział tylko kobiety! Odbędzie się ono w salonie 4Faces w godzinach 11:00 – 12:30. Chętne Panie prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: fka1@4faces.com.pl

Serdecznie zapraszamy!

4F-szkolenie dla pan w Galerii Katowickiej

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.