newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Zbadaj swój rower na lato!

Już od 23 czerwca salon 4Faces prowadzi akcję rabatową. Goście, parkujący na specjalnym parkingu Galerii Katowickiej dla rowerów, otrzymają rabat w wysokości 10% na zakupy w sklepie 4Faces. Rabat I LOVE MY BIKE zostanie zawieszony na opasce odblaskowej na każdym pozostawionym rowerze. Zachęcamy do wykorzystania zniżki w sklepie, a opaską można zwiększyć swoją widoczność podczas jazdy. Na początek czeka na Was 1000 opasek, a akcja potrwa do końca lata.

W sobotę 15 lipca zapraszamy wszystkie amatorki jazdy na rowerze na bezpłatne szkolenie rowerowo-techniczno-serwisowe pod patronatem Kellys Bicycles. W szkoleniu mogą wziąć udział tylko kobiety! Odbędzie się ono w salonie 4Faces w godzinach 11:00 – 12:30. Chętne Panie prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: fka1@4faces.com.pl

Serdecznie zapraszamy!

4F-szkolenie dla pan w Galerii Katowickiej

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.