newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Zapraszamy na drugą część Wiosennej Wymiany Szafy

Jeśli jeszcze nie zdążyłaś/zdążyłeś zamienić ubrań zalegających w szafie na bony na zakupy, masz szansę skorzystać jeszcze w ten weekend! Przyjdź na drugą odsłonę akcji Wiosenna Wymiana Szafy – oddając zbędną odzież na cel charytatywny możesz jednocześnie odświeżyć swoją garderobę. Za każde 2 kg ubrań dostaniesz bon w wysokości 10 zł, a za 4 kg bon na 20 zł*

W miniony weekend zebrane zostały blisko dwie i pół tony odzieży i rozdano aż 1000 bonów.

Dodatkowo w ten weekend, w ramach wiosennej rozgrzewki zapraszamy do salonu 4Faces na poziomie +2. Będzie tam ustawionych 10 rowerów spinningowych, na których co godzinę organizowane będą wyścigi. Do wygrania atrakcyjne rabaty w 4Faces!

*jedna osoba może wziąć udział w akcji jednokrotnie, oddając maksymalnie 4 kg ubrań

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.