newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Zapraszamy na drugą część Wiosennej Wymiany Szafy

Jeśli jeszcze nie zdążyłaś/zdążyłeś zamienić ubrań zalegających w szafie na bony na zakupy, masz szansę skorzystać jeszcze w ten weekend! Przyjdź na drugą odsłonę akcji Wiosenna Wymiana Szafy – oddając zbędną odzież na cel charytatywny możesz jednocześnie odświeżyć swoją garderobę. Za każde 2 kg ubrań dostaniesz bon w wysokości 10 zł, a za 4 kg bon na 20 zł*

W miniony weekend zebrane zostały blisko dwie i pół tony odzieży i rozdano aż 1000 bonów.

Dodatkowo w ten weekend, w ramach wiosennej rozgrzewki zapraszamy do salonu 4Faces na poziomie +2. Będzie tam ustawionych 10 rowerów spinningowych, na których co godzinę organizowane będą wyścigi. Do wygrania atrakcyjne rabaty w 4Faces!

*jedna osoba może wziąć udział w akcji jednokrotnie, oddając maksymalnie 4 kg ubrań

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.