newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Zadbaj o swoje ciało w sobotę w Galerii Katowickiej

Już w tę sobotę na pl. Szewczyka przed Galerią Katowicką odbędzie się spotkanie Detocell Academy. Porady dietetyka, kosmetologa, badania stopnia zaawansowania cellulitu termografem, a to wszystko pod bacznym okiem specjalistów Hasco-Lek. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o efektywnych metodach zwalczania cellulitu, dołącz do Detocell Academy na Facebooku. Tam również możesz zapisać się na bezpłatne badanie stopnia zaawansowania cellulitu. Wejdź na FB akcji lub www.zapisz.detocell.pl. Startujemy 26 kwietnia o 9:00.

Ambasadorem Programu Edukacyjnego jest Ewa Chodakowska, a Akademię na pl. Szewczyka przed Galerią Katowicką między 9.00 a 11.00 odwiedzi ekipa Dzień Dobry TVN!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.