newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Zadbaj o swoje ciało w sobotę w Galerii Katowickiej

Już w tę sobotę na pl. Szewczyka przed Galerią Katowicką odbędzie się spotkanie Detocell Academy. Porady dietetyka, kosmetologa, badania stopnia zaawansowania cellulitu termografem, a to wszystko pod bacznym okiem specjalistów Hasco-Lek. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o efektywnych metodach zwalczania cellulitu, dołącz do Detocell Academy na Facebooku. Tam również możesz zapisać się na bezpłatne badanie stopnia zaawansowania cellulitu. Wejdź na FB akcji lub www.zapisz.detocell.pl. Startujemy 26 kwietnia o 9:00.

Ambasadorem Programu Edukacyjnego jest Ewa Chodakowska, a Akademię na pl. Szewczyka przed Galerią Katowicką między 9.00 a 11.00 odwiedzi ekipa Dzień Dobry TVN!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.