newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Wolna wypożyczalnia książek w Galerii Katowickiej?

Jeśli chcecie, żeby Galeria Katowicka wzięła udział w akcji tzw. bookcrossingu organizowanej przez Uniwersytet Śląski i stała się jedną z Wolnych Wypożyczalni, zagłosujcie na nas!

Wysyłajcie maile z propozycją Galerii Katowickiej jako Wolnej Wypożyczalni na adres dlaszkol@us.edu.pl lub na fanpage’u Uniwersytet Śląski w Katowicach lajkujcie lub dodawajcie swoje propozycje.

Głosowanie trwa do końca lutego 2014.

Do tej pory najwięcej głosów otrzymały:

  • Jazz Club Hipnoza
  • Galeria Katowicka
  • Złoty Osioł Bar Wegetariański
  • Biała Małpa

Idea bookcrossingu zrodziła się w 2001 roku w USA. Bazuje na pozostawieniu książki w miejscu publicznym, najczęściej specjalnie do tego przygotowanym, gdzie każdy może ją poczytać, a następnie odłożyć. Poza książkami w wersji drukowanej w „Wolnych wypożyczalniach” znajdą się również e-booki udostępniane za pośrednictwem kodów QR.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.