newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Wolna wypożyczalnia książek w Galerii Katowickiej?

Jeśli chcecie, żeby Galeria Katowicka wzięła udział w akcji tzw. bookcrossingu organizowanej przez Uniwersytet Śląski i stała się jedną z Wolnych Wypożyczalni, zagłosujcie na nas!

Wysyłajcie maile z propozycją Galerii Katowickiej jako Wolnej Wypożyczalni na adres dlaszkol@us.edu.pl lub na fanpage’u Uniwersytet Śląski w Katowicach lajkujcie lub dodawajcie swoje propozycje.

Głosowanie trwa do końca lutego 2014.

Do tej pory najwięcej głosów otrzymały:

  • Jazz Club Hipnoza
  • Galeria Katowicka
  • Złoty Osioł Bar Wegetariański
  • Biała Małpa

Idea bookcrossingu zrodziła się w 2001 roku w USA. Bazuje na pozostawieniu książki w miejscu publicznym, najczęściej specjalnie do tego przygotowanym, gdzie każdy może ją poczytać, a następnie odłożyć. Poza książkami w wersji drukowanej w „Wolnych wypożyczalniach” znajdą się również e-booki udostępniane za pośrednictwem kodów QR.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.