newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Wkrótce nowe restauracje i letnie ogródki

Oferta gastronomiczna Galerii Katowickiej jest coraz bardziej różnorodna i atrakcyjna dla miłośników każdego rodzaju kuchni oraz stylu jedzenia. Do szerokiego wachlarza punktów typu fast food oraz licznych kawiarni dołączają restauracje oferujące nowe i unikatowe smaki.

Już teraz miłośników kuchni japońskiej i potraw z wyjątkowego w skali kraju grilla ROBATA zaprasza restauracja Sushi Do.

Wkrótce otwarte zostaną dwie nowe restauracje – Butchery&Grill, serwujący dania z wołowiny sprowadzanej specjalnie na zamówienie ze Szkocji, Irlandii oraz Japonii, a także Don Pep z pizzą, pastą i szerokim wyborem włoskich przystawek.

Restauracje, które zlokalizowane są na poziomie 0 Galerii Katowickiej, przy pl. Szewczyka do ul. 3 Maja, będą miały swoje letnie ogródki. Są wśród nich m.in. Lodomania, Pizza Hut, Starbucks oraz Sushi Do.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.