newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Wkrótce nowe restauracje i letnie ogródki

Oferta gastronomiczna Galerii Katowickiej jest coraz bardziej różnorodna i atrakcyjna dla miłośników każdego rodzaju kuchni oraz stylu jedzenia. Do szerokiego wachlarza punktów typu fast food oraz licznych kawiarni dołączają restauracje oferujące nowe i unikatowe smaki.

Już teraz miłośników kuchni japońskiej i potraw z wyjątkowego w skali kraju grilla ROBATA zaprasza restauracja Sushi Do.

Wkrótce otwarte zostaną dwie nowe restauracje – Butchery&Grill, serwujący dania z wołowiny sprowadzanej specjalnie na zamówienie ze Szkocji, Irlandii oraz Japonii, a także Don Pep z pizzą, pastą i szerokim wyborem włoskich przystawek.

Restauracje, które zlokalizowane są na poziomie 0 Galerii Katowickiej, przy pl. Szewczyka do ul. 3 Maja, będą miały swoje letnie ogródki. Są wśród nich m.in. Lodomania, Pizza Hut, Starbucks oraz Sushi Do.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.