newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Wiosenna odsłona Katowice Fashion Week – już 13 – 14 maja!

GK_Katowice_Fashion_Weej_maj_2017Najnowsze trendy, znani projektanci, metamorfozy, spotkania z gwiazdami, szkoła makijażu Estee Lauder, konkursy, casting do Miss Polonia, a także promocje sięgające aż 70% – tak zapowiada się czwarta edycja Katowice Fashion Week, największego na Śląsku modowo – shoppingowego wydarzenia. Wśród gości specjalnych będą: Maciej Zień, Kamil Sobczyk, duet Paprocki & Brzozowski, Miss Polonia 2016 Izabella Krzan, a dwudniowe wydarzenie poprowadzą: Karolina Malinowska oraz Olivier Janiak.

Zapraszamy do udziału w święcie mody i trendów! W sobotę i niedzielę będą miały miejsce pokazy kolekcji topowych projektantów: Macieja Zienia, duetu Paprocki & Brzozowski. Na wybiegu pojawią się też modele w kreacjach Kamila Sobczyka. W specjalnie zaaranżowanym kąciku gwiazd można będzie porozmawiać z Maciejem Zieniem, Marcinem Paprockim, Mariuszem Brzozowskim oraz Izabellą Krzan, zrobić sobie z nimi zdjęcie i zdobyć autografy. Przez dwa dni zapraszamy również do bezpłatnej Strefy Metamorfoz, gdzie będzie można całkowicie zmienić wizerunek pod okiem stylistki Elżbiety Pierzchalskiej oraz wygrać kartę podarunkową Galerii Katowickiej o wartości 500,00zł! Regulamin konkursu TUTAJ.

W sobotę, pod okiem Miss Polonia 2016, Izabelli Krzan, odbędą się castingi dla najmłodszych – jury wyłoni dzieci, które wezmą udział w niedzielnych pokazach mody dziecięcej.

Podczas obecnej edycji Katowice Fashion Week odbędzie się także casting do Miss Polonia, jednego z najstarszych konkursów piękności na świecie, w jury zasiądzie m.in. obecna Miss – Izabella Krzan. Zapisy na casting prowadzone są w Galerii Katowickiej w dniach 8 – 14 maja; punkt zapisów do piątku znajduje się na poziomie +2, a w sobotę i niedzielę – nieopodal sceny głównej, na parterze centrum handlowego. Finał zmagań castingowych odbędzie się w niedzielę, 14 maja, o godz. 19.00.

Zobacz listę promocji i harmonogram imprezy

 

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-133), przy Aleja Jana Pawła II 22 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.