newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Wiosenna odsłona Katowice Fashion Week – już 13 – 14 maja!

GK_Katowice_Fashion_Weej_maj_2017Najnowsze trendy, znani projektanci, metamorfozy, spotkania z gwiazdami, szkoła makijażu Estee Lauder, konkursy, casting do Miss Polonia, a także promocje sięgające aż 70% – tak zapowiada się czwarta edycja Katowice Fashion Week, największego na Śląsku modowo – shoppingowego wydarzenia. Wśród gości specjalnych będą: Maciej Zień, Kamil Sobczyk, duet Paprocki & Brzozowski, Miss Polonia 2016 Izabella Krzan, a dwudniowe wydarzenie poprowadzą: Karolina Malinowska oraz Olivier Janiak.

Zapraszamy do udziału w święcie mody i trendów! W sobotę i niedzielę będą miały miejsce pokazy kolekcji topowych projektantów: Macieja Zienia, duetu Paprocki & Brzozowski. Na wybiegu pojawią się też modele w kreacjach Kamila Sobczyka. W specjalnie zaaranżowanym kąciku gwiazd można będzie porozmawiać z Maciejem Zieniem, Marcinem Paprockim, Mariuszem Brzozowskim oraz Izabellą Krzan, zrobić sobie z nimi zdjęcie i zdobyć autografy. Przez dwa dni zapraszamy również do bezpłatnej Strefy Metamorfoz, gdzie będzie można całkowicie zmienić wizerunek pod okiem stylistki Elżbiety Pierzchalskiej oraz wygrać kartę podarunkową Galerii Katowickiej o wartości 500,00zł! Regulamin konkursu TUTAJ.

W sobotę, pod okiem Miss Polonia 2016, Izabelli Krzan, odbędą się castingi dla najmłodszych – jury wyłoni dzieci, które wezmą udział w niedzielnych pokazach mody dziecięcej.

Podczas obecnej edycji Katowice Fashion Week odbędzie się także casting do Miss Polonia, jednego z najstarszych konkursów piękności na świecie, w jury zasiądzie m.in. obecna Miss – Izabella Krzan. Zapisy na casting prowadzone są w Galerii Katowickiej w dniach 8 – 14 maja; punkt zapisów do piątku znajduje się na poziomie +2, a w sobotę i niedzielę – nieopodal sceny głównej, na parterze centrum handlowego. Finał zmagań castingowych odbędzie się w niedzielę, 14 maja, o godz. 19.00.

Zobacz listę promocji i harmonogram imprezy

 

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.