newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Wiosenna odsłona Katowice Fashion Week – już 13 – 14 maja!

GK_Katowice_Fashion_Weej_maj_2017Najnowsze trendy, znani projektanci, metamorfozy, spotkania z gwiazdami, szkoła makijażu Estee Lauder, konkursy, casting do Miss Polonia, a także promocje sięgające aż 70% – tak zapowiada się czwarta edycja Katowice Fashion Week, największego na Śląsku modowo – shoppingowego wydarzenia. Wśród gości specjalnych będą: Maciej Zień, Kamil Sobczyk, duet Paprocki & Brzozowski, Miss Polonia 2016 Izabella Krzan, a dwudniowe wydarzenie poprowadzą: Karolina Malinowska oraz Olivier Janiak.

Zapraszamy do udziału w święcie mody i trendów! W sobotę i niedzielę będą miały miejsce pokazy kolekcji topowych projektantów: Macieja Zienia, duetu Paprocki & Brzozowski. Na wybiegu pojawią się też modele w kreacjach Kamila Sobczyka. W specjalnie zaaranżowanym kąciku gwiazd można będzie porozmawiać z Maciejem Zieniem, Marcinem Paprockim, Mariuszem Brzozowskim oraz Izabellą Krzan, zrobić sobie z nimi zdjęcie i zdobyć autografy. Przez dwa dni zapraszamy również do bezpłatnej Strefy Metamorfoz, gdzie będzie można całkowicie zmienić wizerunek pod okiem stylistki Elżbiety Pierzchalskiej oraz wygrać kartę podarunkową Galerii Katowickiej o wartości 500,00zł! Regulamin konkursu TUTAJ.

W sobotę, pod okiem Miss Polonia 2016, Izabelli Krzan, odbędą się castingi dla najmłodszych – jury wyłoni dzieci, które wezmą udział w niedzielnych pokazach mody dziecięcej.

Podczas obecnej edycji Katowice Fashion Week odbędzie się także casting do Miss Polonia, jednego z najstarszych konkursów piękności na świecie, w jury zasiądzie m.in. obecna Miss – Izabella Krzan. Zapisy na casting prowadzone są w Galerii Katowickiej w dniach 8 – 14 maja; punkt zapisów do piątku znajduje się na poziomie +2, a w sobotę i niedzielę – nieopodal sceny głównej, na parterze centrum handlowego. Finał zmagań castingowych odbędzie się w niedzielę, 14 maja, o godz. 19.00.

Zobacz listę promocji i harmonogram imprezy

 

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.