newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Wielkie święto planszówek w Galerii Katowickiej!

Jakie macie plany na najbliższy weekend? Mamy nadzieję, że uwzględniają one również wizytę w Galerii Katowickiej 🙂. Zapraszamy na zakupy, a także na wydarzenie, podczas którego sprawdzicie swój refleks, spryt, umiejętności negocjacyjne i taktyczne oraz odkryjecie w sobie wiele nowych umiejętności. Będziecie mogli miło spędzić czas z przyjaciółmi czy rodziną i – przy okazji – przetestować sporo nowości. Już 5 i 6 kwietnia czeka na Was Festiwal Gier Planszowych w Galerii Katowickiej, organizowany przez Empik.

To wielkie wiosenne święto graczy wypełnią spotkania z wydawcami i twórcami, prezentującymi produkty dla każdego. Będzie mnóstwo nowych gier oraz bogata oferta wydawnictw, m.in. Trefl, Egmont, Hasbro, Rebel, Tactic, Granna, Nasza Księgarnia, Fox Games. Organizatorzy przygotowali również pokazy połączone z warsztatami i rozgrywkami otwartymi dla wszystkich chętnych. Na Festiwalu nie zabraknie też konkursów z nagrodami i bogatej oferty gier rodzinnych, a także licznych niespodzianek i rabatów na wybrane tytuły.

Zapraszamy – Festiwal Gier Planszowych w Galerii Katowickiej odbędzie się 6 kwietnia (piątek) w godzinach 14:00 – 20:00 oraz 7 kwietnia (sobota) w godzinach 12:00 – 18:00. Całość zlokalizowana będzie na poziomie +2 nieopodal salonu Empik.

Festiwal Gier PLanszowych_Galeria Katowicka_plakat

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.