newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

WIELKIE OTWARCIE 4FACES

W środę, 4 grudnia w Galerii Katowickiej długo oczekiwane otwarcie: na 2 piętrze swój salon sportowy otworzył 4Faces. 4Faces to unikalny koncept promujący aktywny styl życia, przestrzeń stworzona z pasjonatami sportu, mody i designu. To także najlepsze marki, doświadczeni doradcy i wyjątkowe materiały edukacyjne w niebanalnej i nowoczesnej formie. Salon 4Faces w Galerii Katowickiej ma powierzchnię 800 m2, własny serwis oraz Body Center.

Podczas oficjalnego otwarcia 6 grudnia, klienci będą mieli szansę spotkać się z ekspertami w różnych dziedzinach sportu i zdrowego stylu życia. Miłośnicy górskich wędrówek, będą mieli szansę spotkać się z Przemysławem Sobczykiem – przewodnikiem tatrzańskim, ultra maratończykiem, członkiem kadry narodowej w skialpinizmie, zwycięzcą Biegu Ultra Grania Tatr 2013 – trasę biegu, która doświadczonemu turyście zajmuje 3 dni, pokonał w czasie 9h 9min 29sek! Pan Przemysław będzie wspierać dział trekkingu i biegania, przygotował również prelekcję: „Jak przygotować się do biegów górskich”.

Narciarzy z pewnością zainteresuje rozmowa z Pawłem Palichlebem – Mistrzem Polski freeride, wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski i innych zawód w kraju i na świecie. Analizując jego listę zawodów, 73% wyników to miejsca na podium. Pan Paweł wesprze dział nart – pomoże dobrać sprzęt, opowie jak przygotować się do sezonu, udzieli porady, gdzie można wybrać się na narty.

Swoją obecnością zaszczyci nas Arkadiusz Gardzielewski – długodystansowiec, maratończyk, zwycięzca wielu biegów długodystansowych w kraju i zagranicą. Przebiegł maraton w czasie 2:11:34. Pan Arkadiusz będzie wspierał dział biegania. Pod jego okiem będzie można wykonać badanie biomechaniki stóp i wybrać idealne dla siebie obuwie.

Dbający o formę i sylwetkę będą mogli porozmawiać z Karoliną Kozelą – dietetykiem i technologiem żywności, naszym ekspertem w dziedzinie zdrowego stylu życia. Karolina posiada międzynarodowe certyfikaty ze specjalności dietetyka sportowa, oczyszczanie i detoksykacja organizmu, ziołolecznictwo oraz diety w chorobach. Od 12 lat jest zawodniczką kolarstwa górskiego, wielokrotną Mistrzynią Polski. Obecnie współpracuje z instytucjami sportowym, centrum diagnostycznym, pisze artykuły do magazynów sportowych. Na co dzień prowadzi zajęcia fitness i poradnię dietetyczną, a całą swoją wiedzę wykorzystała przy tworzeniu wspólnie z zespołem 4Faces koncepcji Body Center.

Ponadto, atrakcje specjalne:

  • Promocja Rabat – 15% na wszystko
  • Bezpłatne testowanie butów
  • Bezpłatna analiza składu ciała
  • Bezpłatne konsultacje z trenerem Body Center
  • Możliwość konsultacji z ekspertami

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.