newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

WIELKIE OTWARCIE 4FACES

W środę, 4 grudnia w Galerii Katowickiej długo oczekiwane otwarcie: na 2 piętrze swój salon sportowy otworzył 4Faces. 4Faces to unikalny koncept promujący aktywny styl życia, przestrzeń stworzona z pasjonatami sportu, mody i designu. To także najlepsze marki, doświadczeni doradcy i wyjątkowe materiały edukacyjne w niebanalnej i nowoczesnej formie. Salon 4Faces w Galerii Katowickiej ma powierzchnię 800 m2, własny serwis oraz Body Center.

Podczas oficjalnego otwarcia 6 grudnia, klienci będą mieli szansę spotkać się z ekspertami w różnych dziedzinach sportu i zdrowego stylu życia. Miłośnicy górskich wędrówek, będą mieli szansę spotkać się z Przemysławem Sobczykiem – przewodnikiem tatrzańskim, ultra maratończykiem, członkiem kadry narodowej w skialpinizmie, zwycięzcą Biegu Ultra Grania Tatr 2013 – trasę biegu, która doświadczonemu turyście zajmuje 3 dni, pokonał w czasie 9h 9min 29sek! Pan Przemysław będzie wspierać dział trekkingu i biegania, przygotował również prelekcję: „Jak przygotować się do biegów górskich”.

Narciarzy z pewnością zainteresuje rozmowa z Pawłem Palichlebem – Mistrzem Polski freeride, wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski i innych zawód w kraju i na świecie. Analizując jego listę zawodów, 73% wyników to miejsca na podium. Pan Paweł wesprze dział nart – pomoże dobrać sprzęt, opowie jak przygotować się do sezonu, udzieli porady, gdzie można wybrać się na narty.

Swoją obecnością zaszczyci nas Arkadiusz Gardzielewski – długodystansowiec, maratończyk, zwycięzca wielu biegów długodystansowych w kraju i zagranicą. Przebiegł maraton w czasie 2:11:34. Pan Arkadiusz będzie wspierał dział biegania. Pod jego okiem będzie można wykonać badanie biomechaniki stóp i wybrać idealne dla siebie obuwie.

Dbający o formę i sylwetkę będą mogli porozmawiać z Karoliną Kozelą – dietetykiem i technologiem żywności, naszym ekspertem w dziedzinie zdrowego stylu życia. Karolina posiada międzynarodowe certyfikaty ze specjalności dietetyka sportowa, oczyszczanie i detoksykacja organizmu, ziołolecznictwo oraz diety w chorobach. Od 12 lat jest zawodniczką kolarstwa górskiego, wielokrotną Mistrzynią Polski. Obecnie współpracuje z instytucjami sportowym, centrum diagnostycznym, pisze artykuły do magazynów sportowych. Na co dzień prowadzi zajęcia fitness i poradnię dietetyczną, a całą swoją wiedzę wykorzystała przy tworzeniu wspólnie z zespołem 4Faces koncepcji Body Center.

Ponadto, atrakcje specjalne:

  • Promocja Rabat – 15% na wszystko
  • Bezpłatne testowanie butów
  • Bezpłatna analiza składu ciała
  • Bezpłatne konsultacje z trenerem Body Center
  • Możliwość konsultacji z ekspertami

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.