newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Weź udział w konkursie i przejdź wiosenną odmianę

Już jest! Specjalna fotobudka na placu Szewczyka przy Galerii Katowickiej.

Do czego służy? W dniach 17–23 marca zrób sobie zdjęcie i napisz, dlaczego chcesz zmienić się na wiosnę. Cztery najciekawsze opisy zostaną nagrodzone profesjonalnymi przemianami z fryzjerem, wizażystą i stylistą.

Partnerami konkursu Wiosenna Odmiana są salony Jean Louis David oraz Sephora.

Wybraną metamorfozę zaprezentuje na swych łamach Dziennik Zachodni.

Zapraszamy do Wiosennej Odmiany z Galerią Katowicką!

Regulamin konkursu znajduje się tutaj

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.