newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Walentynki tuż tuż!

Galeria Katowicka na Dzień Zakochanych przygotowała masę niespodzianek. W dniach 14-16.02 możesz sprawdzić, czy jesteście sobie pisani, a przy okazji wygrać bardzo atrakcyjne nagrody w konkursie „Zapytani Zakochani”. Weź swoją drugą połówkę i zrób sobie szybki test zgodności par. Szukaj naszych Amorków na każdym piętrze galerii.

Do wygrania brylantowy naszyjnik, ipody, bilety do kina i setki walentynkowych nagród!

Dodatkowo na tych, którzy nie maja pomysłu na walentynkowy prezent od dzisiaj czeka specjalna ulotka z przygotowanymi propozycjami podarunków dla Niej i dla Niego – nie trać czasu, Walentynki już tuż tuż!

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.