newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Walentynki tuż tuż!

Galeria Katowicka na Dzień Zakochanych przygotowała masę niespodzianek. W dniach 14-16.02 możesz sprawdzić, czy jesteście sobie pisani, a przy okazji wygrać bardzo atrakcyjne nagrody w konkursie „Zapytani Zakochani”. Weź swoją drugą połówkę i zrób sobie szybki test zgodności par. Szukaj naszych Amorków na każdym piętrze galerii.

Do wygrania brylantowy naszyjnik, ipody, bilety do kina i setki walentynkowych nagród!

Dodatkowo na tych, którzy nie maja pomysłu na walentynkowy prezent od dzisiaj czeka specjalna ulotka z przygotowanymi propozycjami podarunków dla Niej i dla Niego – nie trać czasu, Walentynki już tuż tuż!

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.