newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

W niedzielę zabłyśnie choinka na Placu Szewczyka

1 grudnia, na Placu Szewczyka, o godzinie 17.00, milionem światełek rozbłyśnie wysoka na ok. 16 metrów choinka. To największe drzewko świąteczne w historii Katowic. To także najwyższa choinka w centrum miasta. Zwieńczona imponującą świetlną gwiazdą o średnicy półtora metra będzie doskonale widoczna i stworzy magiczny, świąteczny klimat. Symbolicznego zapalenia lampek na choince dokonają dzieci ze świetlicy środowiskowej im. św. Wojciecha w Katowicach, placówki, którą Galeria Katowicka wspiera w ramach działalności społecznej. Wydarzeniu towarzyszyć będzie świąteczny występ zespołu wokalnego Maidels.
Święta Marzeń rozpoczną się 1 grudnia, niedziela, godz. 17.00, Plac Szewczyka. Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.