newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Vision Express w Galerii Katowickiej

16 grudnia na pierwszym piętrze w Galerii Katowickiej otwarcie salonu Vision Express, który jest liderem w branży optycznej – posiadamy ponad 150 salonów na terenie całego kraju. Oferuje szeroki wybór opraw korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych oraz płynów do ich pielęgnacji.
Vision Express to połączenie usługi medycznej ze sprzedażą okularów – wszystko w jednym miejscu, szybko i na najwyższym poziomie.
W salonie Vision Express każdy znajdzie coś dla siebie, a kompletna okularów (oprawki + 2 soczewki) dostępna jest już za 99zł.

Z okazji otwarcia specjalna oferta 20% zniżki na kompletną parę okularów korekcyjnych.*

*Oferta nie łączy się z innymi promocjami w salonie. Oferta jest ważna w terminie 20-22 grudnia 2013.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.