newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Vision Express w Galerii Katowickiej

16 grudnia na pierwszym piętrze w Galerii Katowickiej otwarcie salonu Vision Express, który jest liderem w branży optycznej – posiadamy ponad 150 salonów na terenie całego kraju. Oferuje szeroki wybór opraw korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych oraz płynów do ich pielęgnacji.
Vision Express to połączenie usługi medycznej ze sprzedażą okularów – wszystko w jednym miejscu, szybko i na najwyższym poziomie.
W salonie Vision Express każdy znajdzie coś dla siebie, a kompletna okularów (oprawki + 2 soczewki) dostępna jest już za 99zł.

Z okazji otwarcia specjalna oferta 20% zniżki na kompletną parę okularów korekcyjnych.*

*Oferta nie łączy się z innymi promocjami w salonie. Oferta jest ważna w terminie 20-22 grudnia 2013.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.