newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Udekoruj i podaruj świąteczne pierniki

W ostatni weekend przed Świętami Bożego Narodzenia (21-22.12.), zapraszamy do Bajkowej Krainy na poziomie +2 na wspólne dekorowanie świątecznych wypieków.

Każdy będzie mógł przyozdobić pierniczki i ciasteczka, a następnie zapakować je na wspaniałe prezenty. Czekamy na Was na drugim piętrze – w sobotę i niedzielę w godzinach otwarcia Galerii Katowickiej.

Przypominamy również, że do 24 grudnia trwa akcja pisania listów do Świętego Mikołaja. Jeszcze nie jest za późno by pomóc spełnić marzenia! Jeden list = 1 zł na wyjazd na zimowe wakacje dla dzieci ze Świetlicy Św. Wojciecha.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.