newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Udekoruj i podaruj świąteczne pierniki

W ostatni weekend przed Świętami Bożego Narodzenia (21-22.12.), zapraszamy do Bajkowej Krainy na poziomie +2 na wspólne dekorowanie świątecznych wypieków.

Każdy będzie mógł przyozdobić pierniczki i ciasteczka, a następnie zapakować je na wspaniałe prezenty. Czekamy na Was na drugim piętrze – w sobotę i niedzielę w godzinach otwarcia Galerii Katowickiej.

Przypominamy również, że do 24 grudnia trwa akcja pisania listów do Świętego Mikołaja. Jeszcze nie jest za późno by pomóc spełnić marzenia! Jeden list = 1 zł na wyjazd na zimowe wakacje dla dzieci ze Świetlicy Św. Wojciecha.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.