newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Ty na zakupy, a samochód do Auto Spa

Szybko, sprawnie, profesjonalnie i na błysk! – tak właśnie można w dużym skrócie opisać ofertę nowo otwartej myjni samochodowej, która rozpoczęła funkcjonowanie na poziomie -2 (parking podziemny) Galerii Katowickiej. Auto Spa Katowice oferuje usługi związane z kosmetyką samochodów – wieloletnie doświadczenie w branży, profesjonalnie przeszkolony personel oraz renomowane preparaty do pielęgnacji firmy SONAX zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług oraz gwarantują dbałość o każdy element karoserii i całego wnętrza pojazdu.

Można tu skorzystać z szerokiego wachlarza usług: od samego mycia karoserii z zewnątrz, aż po najtwardsze i najtrwalsze powłoki ceramiczne, dostępne na rynku dla ochrony lakieru. Myjnia oferuje także atrakcyjne rabaty i promocje.

Zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.