newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

TU i TERAZ! Pora na kolejne gościnne spektakle!

Scena Teatru Śląskiego w Galerii Katowickiej zaprasza na kolejne spektakle odbywające się w ramach przeglądu laureatów konkursu TU i TERAZ organizowanego przez Teatr Śląski. W najbliższy czwartek, 26 stycznia, o godz. 19:00, na Scenie w Galerii wystąpi warszawski Teatr Ekipa z wariacją na temat Szekspira pt. „Czekając na Otella”. Jest to komedia opowiadająca o problemie tożsamości narodowej, która zgrabnie próbuje rozprawić się z demonami rasizmu i stygmatyzacji, jednocześnie szukając znaczeń takich słów, jak ojczyzna czy patriotyzm.

Następnie, w niedzielę, 29 stycznia na scenę wkradnie się spora dawka czarnego humoru w komediowym spektaklu Absolwentów Studium Aktorskiego przy Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie pt. „Zespół Śmierci i Tańca”. Będzie to spektakl muzyczny oparty na utworach zespołu The Tiger Lillies, w autorskich tłumaczeniach Szymona Jachimka. Przedstawienie ma formę cyrkowego show z  efektownymi choreografiami oraz elementami akrobatycznymi.

Kolejni goście pojawią się na Scenie w Galerii 9 oraz 22 lutego. Wszystkie spektakle odbędą się na Scenie w Galerii, poziom +2 Galerii Katowickiej (Katowice, ul. 3 Maja 30). Przegląd jest jednym z wydarzeń w ramach Projektu Wyższy Poziom realizowanego przez Galerię Katowicką we współpracy z instytucjami kultury.

 

Bilety na spektakle są już w sprzedaży. W kasie można nabyć także specjalny bilet łączony na 3 wybrane dni (poza 29.01) dla 1 osoby w cenie 45 zł. TUiTERAZ_GK_banner_www_1884x866

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.