newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

TU i TERAZ! Pora na kolejne gościnne spektakle!

Scena Teatru Śląskiego w Galerii Katowickiej zaprasza na kolejne spektakle odbywające się w ramach przeglądu laureatów konkursu TU i TERAZ organizowanego przez Teatr Śląski. W najbliższy czwartek, 26 stycznia, o godz. 19:00, na Scenie w Galerii wystąpi warszawski Teatr Ekipa z wariacją na temat Szekspira pt. „Czekając na Otella”. Jest to komedia opowiadająca o problemie tożsamości narodowej, która zgrabnie próbuje rozprawić się z demonami rasizmu i stygmatyzacji, jednocześnie szukając znaczeń takich słów, jak ojczyzna czy patriotyzm.

Następnie, w niedzielę, 29 stycznia na scenę wkradnie się spora dawka czarnego humoru w komediowym spektaklu Absolwentów Studium Aktorskiego przy Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie pt. „Zespół Śmierci i Tańca”. Będzie to spektakl muzyczny oparty na utworach zespołu The Tiger Lillies, w autorskich tłumaczeniach Szymona Jachimka. Przedstawienie ma formę cyrkowego show z  efektownymi choreografiami oraz elementami akrobatycznymi.

Kolejni goście pojawią się na Scenie w Galerii 9 oraz 22 lutego. Wszystkie spektakle odbędą się na Scenie w Galerii, poziom +2 Galerii Katowickiej (Katowice, ul. 3 Maja 30). Przegląd jest jednym z wydarzeń w ramach Projektu Wyższy Poziom realizowanego przez Galerię Katowicką we współpracy z instytucjami kultury.

 

Bilety na spektakle są już w sprzedaży. W kasie można nabyć także specjalny bilet łączony na 3 wybrane dni (poza 29.01) dla 1 osoby w cenie 45 zł. TUiTERAZ_GK_banner_www_1884x866

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.