newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

TU i TERAZ! Pierwsze gościnne spektakle na Scenie w Galerii

Scena Teatru Śląskiego w Galerii Katowickiej zaprasza na dwa pierwsze spektakle rozpoczynające przegląd laureatów konkursu TU i TERAZ organizowanego przez Teatr Śląski. W najbliższą sobotę, 14 stycznia, o godz. 19:00, na Scenie w Galerii wystąpią przedstawiciele Teatru Naumionego z Ornontowic w spektaklu pt. „Kopidoł”. Jest to tragikomiczna opowieść o losach wielopokoleniowej rodziny, której codzienność zakłóca śmierć seniora rodu. W przedstawieniu możemy przyjrzeć się tradycjom i obrzędom, które przez wiele pokoleń były kultywowane w okolicach Górnego Śląska. Następnie, 20 stycznia, o godz. 19:00, na Scenie zaprezentowany zostanie choreograficzny eksperyment „#DBRMPP” inspirowany prozą Doroty Masłowskiej. Jest to praca Katarzyny Gorczycy i Oskara Malinowskiego z Łodzi, która została nagrodzona m.in. na Warszawskiej Platformie Tańca. To balansująca na granicy wzruszenia i dobrej zabawy podróż po świecie kiczu, opowieść o szybkim zaspokajaniu potrzeby bycia z drugą osobą.

Kolejni goście pojawią się na Scenie w Galerii 26 i 29 stycznia oraz 9 i 22 lutego.

Wszystkie spektakle odbędą się na Scenie w Galerii, poziom +2 Galerii Katowickiej (Katowice, ul. 3 Maja 30). Przegląd jest jednym z wydarzeń w ramach Projektu Wyższy Poziom realizowanego przez Galerię Katowicką we współpracy z instytucjami kultury.

Bilety na spektakle są już w sprzedaży. W kasie można nabyć także specjalny bilet łączony na 3 wybrane dni (poza 29.01) dla 1 osoby w cenie 45 zł.

PLAKAT_TUiTERAZ_GK

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.