newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

TU i TERAZ! Pierwsze gościnne spektakle na Scenie w Galerii

Scena Teatru Śląskiego w Galerii Katowickiej zaprasza na dwa pierwsze spektakle rozpoczynające przegląd laureatów konkursu TU i TERAZ organizowanego przez Teatr Śląski. W najbliższą sobotę, 14 stycznia, o godz. 19:00, na Scenie w Galerii wystąpią przedstawiciele Teatru Naumionego z Ornontowic w spektaklu pt. „Kopidoł”. Jest to tragikomiczna opowieść o losach wielopokoleniowej rodziny, której codzienność zakłóca śmierć seniora rodu. W przedstawieniu możemy przyjrzeć się tradycjom i obrzędom, które przez wiele pokoleń były kultywowane w okolicach Górnego Śląska. Następnie, 20 stycznia, o godz. 19:00, na Scenie zaprezentowany zostanie choreograficzny eksperyment „#DBRMPP” inspirowany prozą Doroty Masłowskiej. Jest to praca Katarzyny Gorczycy i Oskara Malinowskiego z Łodzi, która została nagrodzona m.in. na Warszawskiej Platformie Tańca. To balansująca na granicy wzruszenia i dobrej zabawy podróż po świecie kiczu, opowieść o szybkim zaspokajaniu potrzeby bycia z drugą osobą.

Kolejni goście pojawią się na Scenie w Galerii 26 i 29 stycznia oraz 9 i 22 lutego.

Wszystkie spektakle odbędą się na Scenie w Galerii, poziom +2 Galerii Katowickiej (Katowice, ul. 3 Maja 30). Przegląd jest jednym z wydarzeń w ramach Projektu Wyższy Poziom realizowanego przez Galerię Katowicką we współpracy z instytucjami kultury.

Bilety na spektakle są już w sprzedaży. W kasie można nabyć także specjalny bilet łączony na 3 wybrane dni (poza 29.01) dla 1 osoby w cenie 45 zł.

PLAKAT_TUiTERAZ_GK

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.