newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Trzy… dwa… jeden… Start trasą piętnastki!

Już w sobotę, 9 września, zapraszamy do udziału w biegu 15tka! Startujemy w Sosnowcu, z parku Siedleckiego, a meta zlokalizowana będzie na Placu Szewczyka. Tu także, w dniu biegu, można będzie odebrać pakiety startowe – a potem, specjalnym kursem tramwaju 15, przejechać na start! Rozgrzewkę poprowadzi znana biegaczka Sandra Michalak – wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i członkini Kadry Narodowej. Dla uczestników i zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody od Partnerów 15tki, a także mnóstwo niespodzianek.

W pakietach startowych zawodnicy otrzymają koszulki, coś do picia i jedzenia oraz kupony zniżkowe od Partnerów biegu. W sportowej wyprawce uczestnicy znajdą również numer startowy oraz specjalny chip do pomiaru czasu. Na trasie zlokalizowane będą 2 stanowiska z wodą, a jeśli będzie gorąco, dodatkowo umieszczone zostaną dwie kurtyny wodne.

Każdy, kto ukończy bieg w regulaminowym czasie – 135 minut, otrzyma pamiątkowy medal. Zawodniczki będą klasyfikowane w czterech kategoriach wiekowych: 16-29 lat, 30-39 lat, 40-49 lat oraz 50 i więcej lat. Zawodnicy w pięciu: 16-29 lat, 30-39 lat, 40-49 lat, 50-59 lat oraz 60 i więcej lat. Na zwycięzców w kategoriach wiekowych i Open czekają puchary i nagrody rzeczowe od Partnerów 15tki. Na mecie, oprócz posiłku regeneracyjnego, biegacze będą mogli pozwolić sobie na chwilę zapomnienia przy czekoladowej fontannie Wedel.

15 tka Plakat 2017

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.