newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

TOUS w Galerii Katowickiej już otwarty

Zapraszamy do nowo otwartego salonu TOUS!

Znakiem rozpoznawczym TOUS są misie wykonywane ręcznie przez jubilerów z ponad 15-letnim doświadczeniem w warsztatach w Barcelonie. TOUS w Galerii Katowickiej oferuje unikalny, nowoczesny design i wysokiej jakości materiały. Biżuteria marki wykonana jest z 18-karatowego złota, srebra lub stali szlachetnej, zdobią ją m.in. diamenty i perły. TOUS to także galanteria skórzana, akcesoria, perfumy, zegarki, okulary, torebki, walizki, portfele, szale oraz długopisy.

Polską ambasadorką TOUS jest Małgorzata Socha, a światowymi twarzami były m.in. Kylie Minogue i Jennifer Lopez.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.