newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Tom Swoon w Galerii Katowickiej!

30 sierpnia o 16.00, wraz z marką New Balance, zapraszamy na wyjątkowy występ najlepszego polskiego DJ-a, Tom’a Swoon’a. Będzie to doskonała okazja do spotkania i posłuchania na żywo klubowej muzyki w jego wykonaniu. Na swoim koncie ma on oficjalne remixy piosenek Linkin Park, Kelly Clarkson, Flo Ridy i wielu innych znanych artystów. Wystąpił na scenach międzynarodowych festiwali takich jak Tommorrowland, Ultra Music czy Sunrise Festival. Znalazł się również na liście stu najlepszych DJ-ów na świecie. Wydarzenie odbędzie się na parterze, w salonie New Balance. Będzie to niepowtarzalna okazja do posłuchania muzyki, ale i rozmowy czy zrobienia sobie zdjęcia z popularnym DJ-em, a także otrzymania 15% rabatu na najnowszy model New Balance 574.

Serdecznie zapraszamy!

Tom Swoon w Galerii Katowickiej - plakat

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.