newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Targi polskich projektantów SHOP LOCAL! w Galerii Katowickiej

W najbliższy weekend (10-11 maja) po raz pierwszy w Katowicach zagości projekt SHOP LOCAL! – targi mody polskich projektantów odzieży, akcesoriów i biżuterii. Wszyscy, którzy w tych dniach odwiedzą antresolę Galerii Katowickiej będą mieli możliwość obejrzenia i zakupu modnych rzeczy o wyjątkowym designie, do tej pory dostępnych tylko w internecie. Podczas targów odbędzie się również „Bój śląskich blogerek” na najlepszą stylizację na wiosnę-lato 2014.

SHOP LOCAL!, czyli POP UP SHOP Polskich Projektantów jest imprezą z cyklu tzw. „Pop Up” czyli sklepu, stoiska bądź wystawy pojawiającej się w danym miejscu jedynie na określony czas. Założeniem SHOP LOCAL! jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek projektantów, których wspólnym mianownikiem jest innowacyjność, twórczość, a także chęć nawiązania bezpośredniego kontaktu z klientem. Wydarzenie organizowane cyklicznie w różnych miastach Polski ma przybliżyć projekty modowe najczęściej znane jedynie z internetu.

SHOP LOCAL! promuje lokalnych twórców. Udowadnia, że w łatwy i nienadwyrężający portfela sposób można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych. Unikatowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z projektantami i limitowane kolekcje w atrakcyjnych cenach.

Na antresoli Galerii Katowickiej swoje prace przedstawi około 50 wystawców, wśród których będą także np. „Cuda Krowskie” – firma założona przez dwójkę studentów architektury z Katowic.

Targi SHOP LOCAL! odbędą się 10-11 maja, w Galerii Katowickiej, na antresoli, nad strefą restauracyjną. W sobotę wydarzenie potrwa od godz. 9.00 do 21.00, a w niedzielę od 10.00 do 20.00. Wstęp jest wolny!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.