newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Targi polskich projektantów SHOP LOCAL! w Galerii Katowickiej

W najbliższy weekend (10-11 maja) po raz pierwszy w Katowicach zagości projekt SHOP LOCAL! – targi mody polskich projektantów odzieży, akcesoriów i biżuterii. Wszyscy, którzy w tych dniach odwiedzą antresolę Galerii Katowickiej będą mieli możliwość obejrzenia i zakupu modnych rzeczy o wyjątkowym designie, do tej pory dostępnych tylko w internecie. Podczas targów odbędzie się również „Bój śląskich blogerek” na najlepszą stylizację na wiosnę-lato 2014.

SHOP LOCAL!, czyli POP UP SHOP Polskich Projektantów jest imprezą z cyklu tzw. „Pop Up” czyli sklepu, stoiska bądź wystawy pojawiającej się w danym miejscu jedynie na określony czas. Założeniem SHOP LOCAL! jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek projektantów, których wspólnym mianownikiem jest innowacyjność, twórczość, a także chęć nawiązania bezpośredniego kontaktu z klientem. Wydarzenie organizowane cyklicznie w różnych miastach Polski ma przybliżyć projekty modowe najczęściej znane jedynie z internetu.

SHOP LOCAL! promuje lokalnych twórców. Udowadnia, że w łatwy i nienadwyrężający portfela sposób można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych. Unikatowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z projektantami i limitowane kolekcje w atrakcyjnych cenach.

Na antresoli Galerii Katowickiej swoje prace przedstawi około 50 wystawców, wśród których będą także np. „Cuda Krowskie” – firma założona przez dwójkę studentów architektury z Katowic.

Targi SHOP LOCAL! odbędą się 10-11 maja, w Galerii Katowickiej, na antresoli, nad strefą restauracyjną. W sobotę wydarzenie potrwa od godz. 9.00 do 21.00, a w niedzielę od 10.00 do 20.00. Wstęp jest wolny!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.