newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Taniec z duchami. Zobacz niewidzialne w iSpot Apple Premium Reseller.

Haloween już za nami, a Ty nadal jesteś żądny niesamowitych wrażeń?

W najbliższy weekend, w nocy z 1 na 2 listopada salon iSpot Apple Premium Reseller w Galerii Katowickiej (jako jedyny salon iSpot na Śląsku) zaprasza już o północy. W świetle gwiazd doświadczysz prawdziwej magii oraz zobaczysz to, co do tej pory wydawało Ci się konstrukcyjnie niemożliwe. Tej nocy poczujesz lekkość bytu. Zobaczysz postęp, jakiego nie było.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej www.iSpot.pl.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.