newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Szczęśliwy początek tygodnia – złóż życzenia i odbierz bilet do kina!

BILETY ZA ZYCZENIA_GKJuż w najbliższy poniedziałek, 19 grudnia, zapraszamy do przedświątecznej zabawy! Mamy dla Was do rozdania aż 200 biletów do Multikina! Wystarczy zrobić zakupy na dowolną kwotę w jednym z naszych sklepów czy punktów usługowych i zgłosić się z paragonem do strefy „Prezenty za Prezenty”, znajdującej się na poziomie 0, naprzeciwko Mount Blanc. Tu do odebrania będą zawieszki na choinkę, na których należy wpisać życzenia świąteczne – a karteczki zawiesić na jednej z dwóch choinek, znajdujących się na poziomie +2 (naprzeciwko Reserved). Przy świątecznych drzewkach czekać będą hostessy, które przekażą bilety kolejno zgłaszającym się osobom. Zapraszamy w godzinach 09:00 – 13:00!

Regulamin do wglądu znajduje się w punkcie obsługi strefy „Prezenty za Prezenty” oraz TUTAJ.

Dodatkowo, przez cały dzień obowiązywać będzie rabat -40% na bilety wstępu na plac zabaw Fit4Kids. Zapraszamy!

 

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.