newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Święta Marzeń

Przyjdź do Galerii Katowickiej i poznaj naszą historię. Obejrzyj świąteczną bajkę, ściągnij aplikację do robienia zdjęć i kartek świątecznych, napisz i wyślij list do Świętego Mikołaja i spraw, by marzenia potrzebujących się spełniły!

1 grudnia w Galerii Katowickiej rozpocznie się akcja Święta Marzeń. Na 2 piętrze, na pasażu przy kielichach, powstanie świąteczne miasteczko dla dzieci, a w nim zabawy rozwijające wyobraźnię. W czasie weekendów dzieci będą mogły posłuchać bajek, przygotować świąteczne ozdoby oraz udekorować ciasteczka.

Zimowe miasteczko to jednak nie tylko zabawa. To miejsce, gdzie każdy będzie mógł napisać list do Świętego Mikołaja i wrzucić go do specjalnej skrzynki. Wartość każdego listu jest bezcenna  – każdy list to złotówka, jaką Galeria Katowicka przekaże na cel charytatywny. Będzie nim wyjazd na ferie dla podopiecznych świetlicy środowiskowej im. św. Wojciecha. Zachęcamy do włączenia się do akcji – każdy z nas może przyczynić się do spełnienia marzeń dzieci.

Święta Marzeń to także opowieść, która powstała specjalnie dla Galerii Katowickiej. Animowana bajka przedstawia świąteczną historię pewnego miasteczka i jego mieszkańców. Bajkę można zobaczyć w Internecie na specjalnej stronie www.swietamarzen.pl oraz w świątecznym miasteczku w galerii.

W oparciu o świąteczna historię powstała również aplikacja świąteczna, w której zastosowano nowoczesną technologię zwaną „rozszerzoną rzeczywistością” (augmented reality). Dowiedz się więcej…

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.