newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Świąteczna Zbiórka Żywności: 29-30 listopada

W najbliższy piątek i sobotę w Galerii Katowickiej przy Supermarkecie Stokrotka (poziom -1) odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności. Zachęcamy do udziału w akcji!

Najbardziej potrzebne artykuły spożywcze to mąka, kasza, ryż, makaron, cukier, olej, konserwy i słodycze. Wszystkie zebrane produkty zostaną przekazane osobom zagrożonym niedożywieniem.

Szczegółowych informacji na temat zbiórki udzielać będą wolontariusze przy specjalnie oznakowanych koszach.

Świąteczna Zbiórka Żywności to projekt realizowany przez Banki Żywności na terenie całego kraju. Idea powstała w USA pod koniec lat 60.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.