newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Świąteczna Zbiórka Żywności: 29-30 listopada

W najbliższy piątek i sobotę w Galerii Katowickiej przy Supermarkecie Stokrotka (poziom -1) odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności. Zachęcamy do udziału w akcji!

Najbardziej potrzebne artykuły spożywcze to mąka, kasza, ryż, makaron, cukier, olej, konserwy i słodycze. Wszystkie zebrane produkty zostaną przekazane osobom zagrożonym niedożywieniem.

Szczegółowych informacji na temat zbiórki udzielać będą wolontariusze przy specjalnie oznakowanych koszach.

Świąteczna Zbiórka Żywności to projekt realizowany przez Banki Żywności na terenie całego kraju. Idea powstała w USA pod koniec lat 60.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.