newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Sushi Do już otwarte!

Od dzisiaj zapraszamy do Sushi Do – nowej restauracji w Galerii Katowickiej specjalizującej się w daniach kuchni japońskiej.

Lokal mieści się na poziomie 0, a wejście do niego jest możliwe z zewnątrz – bezpośrednio z placu Szewczyka.

Sushi-Do w Galerii Katowickiej oferować będzie wyjątkową na skalę kraju atrakcję kulinarną – obok specjałów sushi oraz tradycyjnej ciepłej kuchni japońskiej serwowane będą dania przygotowywane na tradycyjnym japońskim grillu ROBATA. Do tej pory dania przygotowywane w tej technice można było zamawiać w restauracjach w Londynie, Nowym Jorku czy Dubaju.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.