newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Sukces Wampiriady 2013

Tegoroczna Wampiriada zorganizowana na pl. Szewczyka przed Galerią Katowicką pobiła rekordy. Do wczesnego popołudnia zarejestrowano ponad stu dawców, a w sumie zebrano aż 34 litry krwi! Żeby ochotnicy nie musieli czekać w kolejce, z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa sprowadzono drugi ambulans.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w akcji. Czekamy na Was w tym samym miejscu, w poniedziałek (4 listopada)!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.