newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Sukces innowacyjnej formuły Katowice Fashion Week!

Za nami już największe zakupowo – modowe wydarzenie na Śląsku, czyli Katowice Fashion Week. To prawie 40 pokazów najnowszych kolekcji jesienno-zimowych. Pokazów nie na scenie, a bezpośrednio na pasażach naszego centrum, wśród osób robiących zakupy. Czekały też na Was darmowe porady personal shopperek dyżurujących w sklepach, wywiady z zaproszonymi ekspertami, wyjątkowe promocje, nagrody i karty podarunkowe, a także tworzona na żywo przez Domistry elektryzująca muzyka. Po raz pierwszy udało się również zrealizować transmisję obrazu i dźwięku z wydarzenia w całym obiekcie. Przekaz ze studia, scen i pokazów na pasażach można było oglądać na żywo na 30 ekranach w całej Galerii. W czasie trwania modowo – zakupowego wydarzenia można też było skorzystać ze specjalnie przygotowanych – tylko i wyłącznie na te dwa dni – promocji i rabatów. Ci, którzy w aplikacji lojalnościowej zarejestrowali paragony o najwyższej wartości, zostali dodatkowo nagrodzeni Kartami Podarunkowymi. Ta innowacyjna formuła pokazów mody, realizowanych bezpośrednio wśród klientów (a nie na wielkim wybiegu), cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem – w ciągu dwóch dni naszą Galerię odwiedziło prawie 105 tys. osób!

Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Katowice Fashion Week-10 (6)Katowice Fashion Week-10 (5)Katowice Fashion Week-10 (4)Katowice Fashion Week-10 (3)Katowice Fashion Week_10 (14)Katowice Fashion Week_10 (15)Katowice Fashion Week_10 (16)Katowice Fashion Week-10 (7)Katowice Fashion Week-10 (8)Katowice Fashion Week-10 (9)Katowice Fashion Week_10 (1)Katowice Fashion Week_10 (2)Katowice Fashion Week_10 (3)Katowice Fashion Week_10 (4)Katowice Fashion Week_10 (5)Katowice Fashion Week_10 (6)Katowice Fashion Week_10 (7)Katowice Fashion Week_10 (8)Katowice Fashion Week_10 (9)Katowice Fashion Week_10 (10)Katowice Fashion Week_10 (11)Katowice Fashion Week_10 (12)Katowice Fashion Week_10 (13)

 

 

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.