newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Studio Złote Przeboje pod Galerią Katowicką!

Już w sobotę, 24 czerwca, na Placu Szewczyka przed naszym Centrum zagości plenerowe studio Radia Złote Przeboje. Wspólnie będziemy świętować 20. urodziny radia, które przygotowało moc atrakcji dla odwiedzających event Prezenterzy czekają na Was od godziny 12:00 – będą konkursy, wspomnienia i mnóstwo dobrej zabawy. Można będzie zdobyć specjalne zaproszenia na koncert jubileuszowy do Spodka, a także wiele płyt i upominków.

Tego dnia, specjalnie z okazji urodzin, zostanie rozstrzygnięty konkurs i ogłoszone wyniki głosowania na największy „Złoty Przebój 20-lecia”. Zobaczymy, może któraś z tych gwiazd zagości w studio?

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.