newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Studio Złote Przeboje pod Galerią Katowicką!

Już w sobotę, 24 czerwca, na Placu Szewczyka przed naszym Centrum zagości plenerowe studio Radia Złote Przeboje. Wspólnie będziemy świętować 20. urodziny radia, które przygotowało moc atrakcji dla odwiedzających event Prezenterzy czekają na Was od godziny 12:00 – będą konkursy, wspomnienia i mnóstwo dobrej zabawy. Można będzie zdobyć specjalne zaproszenia na koncert jubileuszowy do Spodka, a także wiele płyt i upominków.

Tego dnia, specjalnie z okazji urodzin, zostanie rozstrzygnięty konkurs i ogłoszone wyniki głosowania na największy „Złoty Przebój 20-lecia”. Zobaczymy, może któraś z tych gwiazd zagości w studio?

Serdecznie zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.