newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Sprawdź, czy Twoje prezenty dla dziadków będą trafione

Przypominamy, że już w tym tygodniu (21 i 22 stycznia) obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka!
Macie już prezenty? A może właśnie pomysłu na nie brak?
Zachęcamy do zapoznania się z podpowiedziami i wnioskami z naszych badań* o trafności kupowanych prezentów:
• Wnuczęta planują raczej wyjście do kawiarni i zakup kwiatów, tymczasem babcie wolą kosmetyki, książki i vouchery zakupowe.
• Dziadkowie to tradycjonaliści – najbardziej ucieszą się z nowej koszuli, krawata czy paska.
• W przeciwieństwie do opinii wnuczek i wnuczków, dziadkowie wysoko cenią sprzęt sportowy (np. kije do nordic walkingu)
• Suplementy diety poprawiające zdrowie oraz słodycze cieszą się niezmienna popularnością zarówno u babć, jak i dziadków.

*Badanie zostało przeprowadzone w dniach 12-15 stycznia 2014 na 300 osobowej grupie osób napotkanych w centrum Katowic.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.