newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Spraw komuś wyjątkowy prezent w te święta!

GK_KARTA-PODARUNKOWAOgarnęła Cię świąteczna gorączka? Chcesz sprawić bliskim radość, ale kompletnie nie masz pojęcia co kupić? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Podaruj bliskim kartę podarunkową Galerii Katowickiej.

Karta podarunkowa to niezwykle praktyczna forma prezentu, która sprawi osobie obdarowanej wiele radości oraz da możliwość zakupu wymarzonego prezentu. Sprawdzi się również jako nagroda, podarunek jubileuszowy lub premia świąteczna dla pracowników. To elegancki upominek, który od teraz możesz nabyć w specjalnie przygotowanym świątecznym opakowaniu. Nie zwlekaj i kup już dziś! Wystarczy, że udasz się do Info Punktu znajdującego się na poziomie 0 (przy wejściu od strony ulicy 3 Maja).

Jak to działa? Karta podarunkowa to przepłacona karta płatnicza, z której można korzystać we wszystkich punktach handlowych na terenie Galerii Katowickiej (za wyjątkiem sklepu APART). Kartę doładujesz wybraną przez siebie kwotą (minimalne zasilenie to 50,00 zł). Doładowanie możesz wykonać dokonując płatności gotówką lub kartą płatniczą. Po wykorzystaniu środków, karta może zostać zasilona ponownie.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.