newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Spraw komuś wyjątkowy prezent w te święta!

GK_KARTA-PODARUNKOWAOgarnęła Cię świąteczna gorączka? Chcesz sprawić bliskim radość, ale kompletnie nie masz pojęcia co kupić? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Podaruj bliskim kartę podarunkową Galerii Katowickiej.

Karta podarunkowa to niezwykle praktyczna forma prezentu, która sprawi osobie obdarowanej wiele radości oraz da możliwość zakupu wymarzonego prezentu. Sprawdzi się również jako nagroda, podarunek jubileuszowy lub premia świąteczna dla pracowników. To elegancki upominek, który od teraz możesz nabyć w specjalnie przygotowanym świątecznym opakowaniu. Nie zwlekaj i kup już dziś! Wystarczy, że udasz się do Info Punktu znajdującego się na poziomie 0 (przy wejściu od strony ulicy 3 Maja).

Jak to działa? Karta podarunkowa to przepłacona karta płatnicza, z której można korzystać we wszystkich punktach handlowych na terenie Galerii Katowickiej (za wyjątkiem sklepu APART). Kartę doładujesz wybraną przez siebie kwotą (minimalne zasilenie to 50,00 zł). Doładowanie możesz wykonać dokonując płatności gotówką lub kartą płatniczą. Po wykorzystaniu środków, karta może zostać zasilona ponownie.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.