newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Spotkaj Mikołaja w Galerii Katowickiej!

GK_MIKOLAJKI_400x530Wszystkie dzieci, małe i duże,  4 grudnia w godz. 12.00 – 18.00 zapraszamy na wyjątkową mikołajkową niedzielę. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji – pokazy świątecznej magii, a także warsztaty, konkursy, wiele niespodzianek i to, na co z niecierpliwością cały rok czekają najmłodsi – spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Spotkaj Świętego Mikołaja, Poziom +2 (obok placu zabaw – Fit4Kids)

HARMONOGRAM 4 GRUDNIA:
12:00 – Śnieżynki zapraszają na spotkanie dzieci ze Świętym Mikołajem
12:30 – Audiencja u Świętego Mikołaja
13:00 – Animacje dla dzieci ze Śnieżynkami
13:30 – Pokaz Świątecznej Magii
13:45 – Audiencja u Świętego Mikołaja
14:15 – Animacje dla dzieci ze Śnieżynkami
14:45 – Pokaz Świątecznej Magii
15:15 – Audiencja u Świętego Mikołaja
15:45 – Animacje dla dzieci ze Śnieżynkami
16:00 – Spektakl teatralny dla dzieci „Koziołek Matołek”, Scena w Galerii (poziom +2)
16:30 – Pokaz Świątecznej Magii
16:45 – Audiencja u Świętego Mikołaja
17:15 – Animacje dla dzieci ze Śnieżynkami
17:30 – Pokaz Świątecznej Magii
17:45 – Pożegnanie. Święty Mikołaj oraz Śnieżynki żegnają się z uczestnikami, aby wyruszyć w odwiedziny do innych dzieci

Ponadto: warsztaty plastyczne, animacje ruchowe (Reniferowe Zabawy), malowanie buziek, maszyna do produkcji śniegu. W trakcie całego eventu, DJ-Elf będzie puszczał świąteczne piosenki.

Wyjątkową gratką niedzielnego popołudnia będzie specjalne przedstawienie, przygotowane przez Teatr Śląski –  „Koziołek Matołek” – spektakl o przygodach zabawnego zawadiaki, który chciał zawojować świat. Aby zdobyć rodzinne, trzyosobowe zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie, wystarczy w dniach 28 listopada – 4 grudnia (do godz. 15.00) zrobić zakupy w wybranych sklepach z artykułami dziecięcymi za minimum 100zł  i w Info Punkcie odebrać zaproszenie. Ci, którzy zamiast wyjścia na spektakl wolą poszaleć na placu zabaw, mogą paragon wymienić na 2 bilety do Fit4Kids. Regulamin promocji przeczytacie TUTAJ.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.