newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

SMS not dead – Śniadanie Branżowe w Akademii Biznesu

W czwartek, 22 marca, zapraszamy na kolejne spotkanie, odbywające się w ramach Akademii Biznesu. Tym razem będziecie mogli posłuchać – i podyskutować – o sile SMS-ów. Czy SMS wciąż działa? Czy może skutecznie realizować cele biznesowe? Prowadząca spotkanie Maja Wiśniewska z SMSAPI opowie też o wojnie o gęś i pączka, o porównaniu kanału SMS z innymi – wszystko na przykładach prosto z biznesu. Następnie nasz kolejny ekspert, Paweł Bieliński, przedstawi praktyczne wykorzystanie panelu SMSAPI. Prowadzący „przeklikają” z publicznością przykładową kampanię od ustalania targetów po emisję. Warto więc zabrać z sobą laptopy, żeby samemu poćwiczyć działania.

Zapraszamy w czwartek, 22 marca o 09:00 na Antresolę w Galerii Katowickiej!

GK_PWP_AKADEMIA_BIZNESU_luty_2018-FB-cover-photo-2400x1256-20proc-5

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.