newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Słoneczny Patrol przed Galerią Katowicką!

3 lipca bawiliśmy się ze słonecznym patrolem RMF FM! W ramach letniej akcji radia RMF FM na Placu Szewczyka przed Galerią Katowicką zorganizowane zostało największe karaoke w Polsce, które dla zgromadzonych poprowadziła sama Ewa Farna. Fani, zgromadzeni przed Galerią Katowicką, przywitali ją wyjątkowo gorąco i udowodnili, jak dokładnie znają jej utwory. Gorącą atmosferę staraliśmy się ochłodzić za pomocą ok. 10 tys. lodów, które rozdaliśmy wśród uczestników!

Serdecznie dziękujemy!

_MKR8484_MKR8438_MKR8518

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.