newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Salon marki Estēe Lauder już otwarty

Wielbicielki jakości i unikalnych kosmetycznych rozwiązań mają powody do zadowolenia – znana na całym świecie marka kosmetyczna Estēe Lauder otworzyła dzisiaj swój salon w Galerii Katowickiej. Katowice to czwarte miasto w Polsce, w którym amerykańska firma zdecydowała się na otwarcie firmowego punktu.

Oferta salonu Estēe Lauder w Galerii Katowickiej obejmuje produkty do pielęgnacji, makijażu oraz zapachy. Wszystkie produkty są innowacyjne, technologicznie zaawansowane oraz mają udowodnioną skuteczność działania. Estēe Lauder wyróżnia także jakość obsługi klienta.

„Beautiful Skin Studios™” to specjalne miejsca konsultacyjne, dzięki którym klientki mogą obejrzeć wykonany makijaż w trzech rodzajach światła: dziennym, biurowym i wieczorowym. Dodatkową atrakcją jest iMatch™ Digital Shade Finder – intuicyjne urządzenie działające w każdym oświetleniu. iMatch™ umożliwia dobór podkładu, dopasowanego do potrzeb i trybu życia, a przede wszystkim idealnie dobranego do kolorytu skóry. Strefa przyjaznego kontaktu oferuje możliwość bardziej osobistej, indywidualnej interakcji klientów z doradcami ds. urody. Zaprojektowane w Estée Lauder autorskie narzędzia zapewniają możliwość udzielenia pełnej konsultacji w zakresie pielęgnacji urody, a reszta strefy umożliwia bardziej spontaniczną, krócej trwającą obsługę.

Estēe Lauder jest jedną z najbardziej uznanych firm kosmetycznych na świecie. Założona w 1946 r., technologicznie zaawansowana i nowatorska, zyskała sobie ogólnoświatowe uznanie za elegancję, luksus i nadzwyczajną jakość. Produkty Estée Lauder są sprzedawane w ponad 140 krajach całego świata.

Zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.