newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Salon marki Estēe Lauder już otwarty

Wielbicielki jakości i unikalnych kosmetycznych rozwiązań mają powody do zadowolenia – znana na całym świecie marka kosmetyczna Estēe Lauder otworzyła dzisiaj swój salon w Galerii Katowickiej. Katowice to czwarte miasto w Polsce, w którym amerykańska firma zdecydowała się na otwarcie firmowego punktu.

Oferta salonu Estēe Lauder w Galerii Katowickiej obejmuje produkty do pielęgnacji, makijażu oraz zapachy. Wszystkie produkty są innowacyjne, technologicznie zaawansowane oraz mają udowodnioną skuteczność działania. Estēe Lauder wyróżnia także jakość obsługi klienta.

„Beautiful Skin Studios™” to specjalne miejsca konsultacyjne, dzięki którym klientki mogą obejrzeć wykonany makijaż w trzech rodzajach światła: dziennym, biurowym i wieczorowym. Dodatkową atrakcją jest iMatch™ Digital Shade Finder – intuicyjne urządzenie działające w każdym oświetleniu. iMatch™ umożliwia dobór podkładu, dopasowanego do potrzeb i trybu życia, a przede wszystkim idealnie dobranego do kolorytu skóry. Strefa przyjaznego kontaktu oferuje możliwość bardziej osobistej, indywidualnej interakcji klientów z doradcami ds. urody. Zaprojektowane w Estée Lauder autorskie narzędzia zapewniają możliwość udzielenia pełnej konsultacji w zakresie pielęgnacji urody, a reszta strefy umożliwia bardziej spontaniczną, krócej trwającą obsługę.

Estēe Lauder jest jedną z najbardziej uznanych firm kosmetycznych na świecie. Założona w 1946 r., technologicznie zaawansowana i nowatorska, zyskała sobie ogólnoświatowe uznanie za elegancję, luksus i nadzwyczajną jakość. Produkty Estée Lauder są sprzedawane w ponad 140 krajach całego świata.

Zapraszamy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.