newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Rusza Akademia Biznesu w Galerii Katowickiej

Spotkania z ekspertami, szkolenia i warsztaty, nauka języka chińskiego i angielskiego w biznesie, ciekawe spotkania, dyskusje i śniadania branżowe różnych profesji – to tylko cześć wydarzeń, jakie proponuje Galeria Katowicka. Akademia Biznesu startuje już od 19 lutego w ramach nowej odsłony Projektu Wyższy Poziom.

Udział w Akademii jest bezpłatny, każdy może przyjść, posłuchać ekspertów, podyskutować ze specjalistami z danej dziedziny, podszkolić język angielski czy też zacząć … naukę chińskiego. Ilość miejsc jest ograniczona.

  1. Zapisy na kursy językowe, warsztaty oraz wykłady odbywają się w Info Punkcie lub mailem, na adres: akademiabiznesu@galeriakatowicka.eu.
  2. Zapisy na czwartkowe śniadania branżowe odbywają się w Info Punkcie lub mailem, na adres: spotkaniabranzowe@galeriakatowicka.eu.

Na najbardziej aktywnych i zaangażowanych czeka nagroda – stypendium na dalszą naukę.

INFORMUJEMY, ŻE W GRUPACH JĘZYKOWYCH NIE MA JUŻ WOLNYCH MIEJSC!

HARMONOGRAM ZAJĘĆ – LUTY*

19.02.2018 [pn] godz. 18:00 – Język Chiński
20.02.2018 [wt] godz. 18:00 – Język Angielski – „Powitania i nieformalne rozmowy w języku angielskim” – zajęcia z lektorem
21.02.2018 [śr] godz. 19:00 – Język Angielski – „How to socialize in English” – konwersacje z native speakerem
22.02.2018 [czw] godz. 09:00 – Śniadania Branżowe – Marketing /  Social Media / Temat: Rola memów na firmowych fanpage`ach – prowadzi Golden Rocket Agency

26.02.2018 [pn] godz. 18:00 – Język Chiński
27.02.2018 [wt] godz. 18:00 – Język Angielski – „Jak rozmawiać, żeby być zrozumianym i słuchać, żeby zrozumieć” – zajęcia z lektorem
28.02.2018 [śr] godz. 18:00 – Wykład – „Etykieta Biznesu” – prowadzi Irena Kamińska-Radomska (The Protocol School of Poland, Projekt Lady)
28.02.2018 [śr] godz. 19:00 – Język Angielski – „How to communicate in a powerful way” – konwersacje z native speakerem

Zapraszamy!

GK_PWP_AKADEMIA_BIZNESU

 *Powyższy harmonogram może ulec zmianie. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zapisy na kurs potwierdzane będą drogą mailową. W zgłoszeniu prosimy napisać nazwę kursu. Regulamin dostępny TUTAJ.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.