newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Rowery Miasta Ogrodów teraz przed Galerią Katowicką

Wypożyczalnie rowerów Instytucji Kultury Katowice – Miasto Ogrodów zaczynają sezon już w czwartek 1 maja.

Nowym miejscem skąd można wypożyczyć rowery jest pl. Szewczyka przed Galerią Katowicką.

Pozostałe dwa punkty znajdą się w Parku Leśnym Doliny Trzech Stawów oraz w Galerii Miasta Ogrodów, kilka kroków od ul. Mariackiej, na ul. Stanisława 4.

Na wszystkich chętnych czeka 30 rowerów, z czego większość to nowe miejskie jednoślady firmowane przez Romet. Rower wypożyczony w jednym punkcie można oddać w innym.

Warunkiem wypożyczenia jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości.

Godziny otwarcia wypożyczalni:

Galeria Katowicka | Poniedziałek-Niedziela, 12.00-20.00

Galeria Miasta Ogrodów | Poniedziałek-Niedziela, 12.00-20.00

3 Stawy (Katowicki Park Leśny) | Środa-Niedziela, 12.00-20.00

Cennik:

1 godzina – 2 złote

3 godziny – 5 złotych

cały dzień – 10 złotych (w godzinach pracy wypożyczalni)

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.