newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Radosne powroty do szkoły?

Tak, z nami to możliwe! Już od 14.08 zapraszamy na zakupy w naszym Centrum – w ramach akcji przygotowaliśmy mnóstwo promocji, rabatów i zniżek na artykuły, które każdemu dziecku przydadzą się w szkole. W wielu naszych sklepach już od poniedziałku dostępne będą specjalne, szkolne oferty. Dzieci wracają do szkoły, pieniądze wracają do Ciebie! Jak to możliwe? Akcji towarzyszą także wyjątkowe bonusy w programie lojalnościowym. Do nagród, jakie można odbierać w ramach programu jako wymianę za paragony, dołączają teraz te przydatne w szkole – plecaki, piórniki, torby i wiele innych. Warto więc robić zakupy, rejestrować paragony i odbierać nagrody specjalne. Serdecznie zapraszamy!

Przykładowe oferty specjalne i promocje możesz sprawdzić TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

image006

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.