newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Przyjdź pod Galerię Katowicką i błyśnij dla życia!

Bezpłatne odblaski dla każdego, rozmowy i scenki edukacyjne, możliwość zobaczenia świata przez alkogogle, mnóstwo konkursów dla dorosłych i dzieci – to tylko niektóre z atrakcji czekających na wszystkich chętnych w trakcie akcji „Błyśnij dla życia”. Odbędzie się ona w sobotę, 24 marca, w godzinach 17.00 – 19.00 na naszym placu przed Galerią Katowicką.

Akcję „Błyśnij dla życia” organizują funkcjonariusze katowickiej Komendy Miejskiej Policji przy współpracy przedstawicieli Straży Miejskiej oraz Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego. Ma ona na celu zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo pieszych na drodze i „zebrach”. My, jako miejsce otwarte na ludzi i społecznie inicjatywy, z radością udostępniliśmy swoją przestrzeń pod tak ważne wydarzenie. Mamy nadzieję, że i dla Was sprawa bezpieczeństwa pieszych na drodze jest ważna – i pojawicie się w sobotnie popołudnie na Placu pod naszym centrum handlowym. Oprócz funkcjonariuszy, spotkacie też sympatyczne maskotki poszczególnych służb: Sznupka, Krokodylka i Rysia. 🙂

Podczas akcji bezpłatnie rozdawane będą elementy odblaskowe: parasole, torebki, opaski, kamizelki, zawieszki, worki na obuwie, smycze, naklejki oraz różnokolorowe świecące opaski na rękę.

błyśnij dla życia_plakat

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.