newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Poznajmy się lepiej! Walentynkowy wieczór w Galerii Katowickiej

GK-WALENTYNKI-2018-mailing-600x1000

Dzień zakochanych zbliża się wielkimi krokami! Wszystkim, którzy wciąż zastanawiają się, jak zaskoczyć „drugą połówkę” w tym wyjątkowym dniu, przychodzimy z pomocą 🙂 Chcemy także, by poznać nas lepiej.

Jak? Zrób ciekawe zdjęcie przedstawiające Galerię Katowicką w nieoczywisty sposób, a my odwdzięczymy się i pomożemy Ci poznać lepiej Twoją drugą połówkę w wyjątkowych okolicznościach. Ekskluzywna kolacja przy świecach z klimatyczną muzyką na żywo w wyjątkowej przestrzeni naszego obiektu, romantyczny seans filmowy oraz voucher na biżuterię o wartości 700 zł dla dwojga to właśnie nasza propozycja na Twoje święto zakochanych.

Aby wziąć udział w konkursie należy opublikować na facebookowym profilu Galerii zdjęcie, przedstawiające Galerię Katowicką w nietypowy sposób. Zadanie polega na kreatywnym pokazaniu naszego Centrum z nieoczywistej, nieznanej strony. Korytarze, parkingi, balkon, ciekawe ujęcia z zewnątrz, betonowe sklepienia, odbicia świateł, zakamarki – to tylko część z inspiracji do ciekawych fotografii katowickiej galerii.

Czekamy na Wasze zdjęcia! Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.