newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Pomóż i oddaj swoją krew – Wampiriada 2013

28 października, w godzinach 10.00-17.00 odbędzie się Wampiriada 2013. Na placu Szewczyka obok Galerii Katowickiej stanie Wampirobus – specjalny ambulans do pobierania krwi.

W Wampirobusie przebrani za wampirzyce, wampiry i wiedźmy pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa pobierać będą krew, która trafi później do 135 szpitali i klinik regonu śląskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.