newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Pokaż, co potrafisz! – Dzień Dziecka w Galerii Katowickiej

GK_DZIEN_DZIECKA_2017_grafika_poziomŚpiewa? tańczy? A może świetnie gra do playbacku? Jeśli maluch odkrył już swój talent, albo przeciwnie – nie poznał go jeszcze – zapraszamy do Galerii Katowickiej! Będzie okazja, by każde dziecko wystąpiło na scenie i zaprezentowało… co tylko zechce. Każdy odważny maluch, który pojawi się na scenie, znajdującej się na parterze nieopodal Euro RTV AGD, otrzyma nagrody. Najlepsi wezmą udział w muzycznej bitwie zespołów.

3 czerwca odbędzie się u nas wielkie świętowanie Dnia Dziecka. Występy, spotkania i zabawy z youtuberką Tunią, gry, konkursy, bitwa na śpiew i szalone zdjęcia w fotobudce, a także koncert sobowtóra Michaela Jacksona – to tylko wybrane z wielu atrakcji,  jakie czekają na dzieci  w godz. 11:00 – 19:00.

Wstęp jest bezpłatny – serdecznie zapraszamy! SPRAWDŹ harmonogram i promocje.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.