newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Pokaż, co potrafisz! – Dzień Dziecka w Galerii Katowickiej

GK_DZIEN_DZIECKA_2017_grafika_poziomŚpiewa? tańczy? A może świetnie gra do playbacku? Jeśli maluch odkrył już swój talent, albo przeciwnie – nie poznał go jeszcze – zapraszamy do Galerii Katowickiej! Będzie okazja, by każde dziecko wystąpiło na scenie i zaprezentowało… co tylko zechce. Każdy odważny maluch, który pojawi się na scenie, znajdującej się na parterze nieopodal Euro RTV AGD, otrzyma nagrody. Najlepsi wezmą udział w muzycznej bitwie zespołów.

3 czerwca odbędzie się u nas wielkie świętowanie Dnia Dziecka. Występy, spotkania i zabawy z youtuberką Tunią, gry, konkursy, bitwa na śpiew i szalone zdjęcia w fotobudce, a także koncert sobowtóra Michaela Jacksona – to tylko wybrane z wielu atrakcji,  jakie czekają na dzieci  w godz. 11:00 – 19:00.

Wstęp jest bezpłatny – serdecznie zapraszamy! SPRAWDŹ harmonogram i promocje.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.