newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Podaruj Dziadkom przeżycia życia!

Chcesz sprawić, by Twoi dziadkowie poczuli się naprawdę wyjątkowo? Z okazji ich święta podaruj babci to, co kobiety lubią najbardziej – totalną metamorfozę z fryzjerem i stylistą, zakończoną zakupowym szaleństwem, a dziadkowi odjazdową niespodziankę!

Jak to zrobić? Wystarczy w dniach 16 – 20 stycznia (do 12:00) zamieścić na naszym Fanpage, pod POSTEM KONKURSOWYM „Podaruj Dziadkom Przeżycia Życia”, ciekawe zdjęcie ze swoim dziadkiem lub babcią, napisać krótko, dlaczego to właśnie do nich powinna trafić nagroda i… mocno trzymać kciuki. Ze wszystkich zgłoszeń zostaną wybrane dwa najciekawsze: jedno zawierające zdjęcie i opis babci oraz jedno – dziadka. Informację opublikujemy w dniu 20.01.2018 (do godziny 15:00).

Zwycięski senior będzie mógł poczuć adrenalinę podczas jazdy Lamborgini Gallardo na wybranym torze wyścigowym (w Krakowie lub w okolicach Cieszyna), zarówno jako pasażer, jak i kierowca. Z kolei babcię zaprosimy na metamorfozę, zakończoną profesjonalną sesją fotograficzną i video. Świetną fryzurę wyczarują mistrzowie z salonu Berendowicz&Kublin, specjaliści z salonu Inglot wykonają makijaż, a Quick Nails – manicure. O dobre zakupy zadba nasza karta podarunkowa na kwotę 1 000 zł oraz stylistka – Sandra Spałek. Przez cały czas będziecie mogli towarzyszyć swoim dziadkom, a my zapewniamy transport, świetną zabawę i relację foto-video!

Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy, a regulamin znajdziecie TUTAJ.

GK-dzien-babci-2018

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.