newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Pierwszy firmowy sklep Maxi-Cosi w Europie!

1 czerwca w naszej Galerii otwarty został salon Maxi-Cosi.

To pierwszy w Europie, flagowy punkt międzynarodowego innowatora w zakresie fotelików i wózków dziecięcych. W asortymencie salonu oferującego wyłącznie marki własne: Maxi-Cosi oraz Quinny, zlokalizowanego na poziomie -1, znajdują się wózki, foteliki samochodowe oraz inne akcesoria dziecięce. Asortyment obejmuje najbardziej aktualne kolekcje dostępne na rynku, w pełnej gamie kolorystycznej – to bardzo ważne, że teraz wszystkie te modele i kolory można zobaczyć w jednym miejscu.

Wykwalifikowani sprzedawcy doradzą, który model jest najbardziej odpowiedni do potrzeb dziecka i wymogów samochodowych, ale też pomagają zamontować fotelik w samochodzie. Na parkingu Galerii Katowickiej, na poziomie -3, umiejscowione zostały specjalne miejsca parkingowe dla klientów salonu Maxi-Cosi. W salonie przygotowano też wiele interaktywnych rozwiązań i narzędzi do porównywania produktów, aby ułatwić wybór. Pierwsze w Galerii Katowickiej interaktywne lustro pozwoli przeglądnąć się z wymarzonym wózkiem, wysłać zdjęcie do znajomych lub zdobyć rabat „za piękny uśmiech”.

Zapraszamy na zakupy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.