newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Pierwszy firmowy sklep Maxi-Cosi w Europie!

1 czerwca w naszej Galerii otwarty został salon Maxi-Cosi.

To pierwszy w Europie, flagowy punkt międzynarodowego innowatora w zakresie fotelików i wózków dziecięcych. W asortymencie salonu oferującego wyłącznie marki własne: Maxi-Cosi oraz Quinny, zlokalizowanego na poziomie -1, znajdują się wózki, foteliki samochodowe oraz inne akcesoria dziecięce. Asortyment obejmuje najbardziej aktualne kolekcje dostępne na rynku, w pełnej gamie kolorystycznej – to bardzo ważne, że teraz wszystkie te modele i kolory można zobaczyć w jednym miejscu.

Wykwalifikowani sprzedawcy doradzą, który model jest najbardziej odpowiedni do potrzeb dziecka i wymogów samochodowych, ale też pomagają zamontować fotelik w samochodzie. Na parkingu Galerii Katowickiej, na poziomie -3, umiejscowione zostały specjalne miejsca parkingowe dla klientów salonu Maxi-Cosi. W salonie przygotowano też wiele interaktywnych rozwiązań i narzędzi do porównywania produktów, aby ułatwić wybór. Pierwsze w Galerii Katowickiej interaktywne lustro pozwoli przeglądnąć się z wymarzonym wózkiem, wysłać zdjęcie do znajomych lub zdobyć rabat „za piękny uśmiech”.

Zapraszamy na zakupy!

Newsletter

Administratorem danych osobowych jest Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-133), przy Aleja Jana Pawła II 22 (zwana dalej Spółką). Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celach marketingowych, zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, jak też udostępnione podmiotom, o których mowa w klauzuli zgody. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel, w przypadku jej wyrażenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Podając adres e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
Podając numer telefonu wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Katowickiej w postaci SMS na końcowe urządzenie telekomunikacyjne - telefon komórkowy, którego nr podano powyżej.

  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.