newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Pierwszy firmowy sklep Maxi-Cosi w Europie!

1 czerwca w naszej Galerii otwarty został salon Maxi-Cosi.

To pierwszy w Europie, flagowy punkt międzynarodowego innowatora w zakresie fotelików i wózków dziecięcych. W asortymencie salonu oferującego wyłącznie marki własne: Maxi-Cosi oraz Quinny, zlokalizowanego na poziomie -1, znajdują się wózki, foteliki samochodowe oraz inne akcesoria dziecięce. Asortyment obejmuje najbardziej aktualne kolekcje dostępne na rynku, w pełnej gamie kolorystycznej – to bardzo ważne, że teraz wszystkie te modele i kolory można zobaczyć w jednym miejscu.

Wykwalifikowani sprzedawcy doradzą, który model jest najbardziej odpowiedni do potrzeb dziecka i wymogów samochodowych, ale też pomagają zamontować fotelik w samochodzie. Na parkingu Galerii Katowickiej, na poziomie -3, umiejscowione zostały specjalne miejsca parkingowe dla klientów salonu Maxi-Cosi. W salonie przygotowano też wiele interaktywnych rozwiązań i narzędzi do porównywania produktów, aby ułatwić wybór. Pierwsze w Galerii Katowickiej interaktywne lustro pozwoli przeglądnąć się z wymarzonym wózkiem, wysłać zdjęcie do znajomych lub zdobyć rabat „za piękny uśmiech”.

Zapraszamy na zakupy!

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Apsys Management, 00-867 Warszawa, Al. Jana Pawła II 27, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.