newsletter

Galeria Katowicka

GK_refreszment_header_aktualnosci

Pasta Masta – nowa restauracja w Galerii Katowickiej

Pasta Masta_baner do aktualności_800x800pxKto lubi makarony, ten koniecznie musi się wybrać na drugie piętro Galerii Katowickiej. Od niedawana działa tam nowy lokal Pasta Masta, którego specjalnością są ręcznie robione makarony. Pasta po włosku oznacza danie z makaronem i właśnie takie dania stanowią bazę menu. Do wyboru macie pięć rodzajów makaronu, także razowe oraz siedem sosów, w tym takie klasyki jak carbonara, bolognese czy arrabiata oraz dwa sosy sezonowe, które będą się cyklicznie zmieniać. Jednak Pasta Masta to nie tylko makarony. Zjecie tu także zupy, naleśniki, sałatki czy pannini. Formuła lunch baru pozwala zjeść szybko i w przystępnej cenie. Dla rodzin z dziećmi dobra informacja – obok lokalu znajduje się plac zabaw, a w menu znajdziecie dania, które z pewnością będą smakować najmłodszym.

Newsletter

Podaj swój numer telefonu aby otrzymywać oferty specjalne
  • MĘŻCZYZNA
  • KOBIETA
CO MNIE INTERESUJE
Zapoznałam/-łem się z treścią Regulaminu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania newslettera Galerii Katowickiej. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Projekt Katowice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: Aleja Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa) w celach marketingowych, w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu treści marketingowych i informacji handlowych.

Zostałam/-łem poinformowana/-ny, że podanie danych jest dobrowolne. Zostałam/-łem poinformowana/-ny o przysługujących mi prawach, tj. prawie dostępu do moich danych, uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania moich danych, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.